19.6 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини УПЦ

Смерть переможена любов’ю – керуючий справами УПЦ про Воскресіння Христове

З темряви і тиші, що охопила Гефсиманію, з залишеності, зради і розпачу воскресає Життя – Живий Бог, Який прийняв смерть.Христос, Безгрішний і Всемогутній, зійшов до людського єства і немочі, розчинивши їх у Своїй силі. Всемилостивий Господь взяв на Себе наслідки нашого гріха – смерть, вразивши її жало.

Слава Божа засяяла по всій землі, принісши світу тимчасовому вічність. Розквітнув бутон віри і наповнився пахощами, перетворившись на квітку безсмертя.Найсолодший і Найвеличніший Бог наситив світ живою водою, обдарував Своєю любов’ю, наповнив істиною. Воскрес Христос – і життя живе! Людина безсмертна! Бог вічний!Ми тепер не одні, Господь дав нам Утішителя, Духа істини, що надихає, преображає і перетворює. Розпач став надією, покинутість – єдністю, смерть переможена любов’ю. Божественне, всепроникне світло розсіяло всяку темряву.

Зло навіки переможено, і страх посоромлений. Царство Христове вічно тріумфує у всьому Всесвіті. Син Божий врятував людину і повернув її на Небо.Зрадіємо і звеселімося, бо ми спромоглися настільки великих благ! Насолодимось бенкетом віри!

«Не применшуються скарби Церкви, і немає сили, яка б могла їх відібрати від неї. Допускає Господь Церкві Своєї терпіти іноді напасті, але й тоді сяє вона своїм благодатним світлом! “Я з вами є, – сказав Господь, – у всі дні до кінця віку” (Мф. 28:20). І незалежно від того, чи насолоджуємося ми з Нею миром у літа сприятливі, чи терпимо з Нею гоніння у дні злі, незриме Світло просвічує душі віруючих» (свт. Іоанн Шанхайський).

Відкинемо ж усі сумніви і вигукнемо: «Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і сущим у гробах життя дарував!»

Вас може зацікавити

У «Стежині добра» відпочивали особливі – підопічні Центру реабілітації інвалідів «Джерело життя»

Редактор Головний

МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ (ПАКАНИЧ) ПРО СМУТОК ПІСЛЯ ВОЗНЕСІННЯ

Редактор Головний

Предстоятель УПЦ – про гріх осуду. Чому судити може тільки Бог, або коли осуд є корисним?

Редактор Головний