7.4 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Престольне свято Петро-Павлівського храму Луцька. ФОТО

12 липня 2019 року, у день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята Петропавлівського храму Луцька, повідомляє сайт Волинської єпархії.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Бондарук, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, настоятель місцевого храму протоієрей Богдан Линник, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

Під час богослужіння було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я.

Наприкінці Божественної літургії єпископ Нафанаїл привітав зі святом та звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді, в якому наголосив на великому подвизі святих апостолів у ролі розповсюдження християнства у світі.

Архіпастир закликав кожного християнина бути сучасним апостолом Церкви Христової та проповідувати заповідь любові до ближніх не словами, а справами милосердя й власним християнським прикладом.

У свою чергу, настоятель Петропавлівського храму щиро подякував єпископу Нафанаїлу, собору священства та всім присутнім за спільну молитву. Та побажав, щоб молитовне покровительство святих апостолів Петра й Павла завжди перебувало з кожним вірним християнином.

Також, секретар єпархії протоієрей Миколай Бондарук привітав єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла з днем народження та побажав, від імені кліриків Волинської єпархії, здоров’я, мудрості, молитовного покровительства від Святих Апостолів на многії і благії літа.

Нагадаємо, що саме сьогодні керуючий Волинською єпархією єпископ Нафанаїл святкує свій шістдесятилітній ювілей.

Щиро вітаємо дорогого архіпастиря Волинської землі!

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій та духовенство єпархії взяли участь у святкуваннях з нагоди Дня прапора. ФОТО

Редактор Головний

Архіпастир звершив богослужіння у Неділю 29-ту після Пʼятидесятниці, святих праотців, в Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

У Волинській єпархії помолились за ліквідаторів та людей, котрі постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний