19.6 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Предстоятель УПЦ: Молитва – це духовне золото

Чим більше людина смиряється перед Богом, тим сильніша її молитва.

Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у проповіді у день свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Блаженніший нагадав церковне передання про народження Пресвятої Богородиці й особливо звернув увагу на терпіння батьків Діви Марії, яке принесло такий великий плід — Доньку, Яка стала Божою Матір’ю.

«З цієї священної історії ми навчаємося, як треба молитися, — зауважив Архіпастир. — Кожна людина має певні потреби, з якими звертається до Бога. Іноді Господь відповідає на наше прохання відразу, а іноді через певний час. Буває, що ми, не дочекавшись, перестаємо молитися. Але чим цінніший дар, тим більш терпеливою має бути молитва. Якщо ми просимо того, що корисне нам для спасіння, воно завжди подається Богом. Молитва, яка випросила у Бога благословенну Діву Марію, продовжувалася майже 50 років».

Першосвятитель підкреслив, що чим духовно дорожче те, що ми просимо у Бога, тим «довшою, більш глибокою, смиренною і терпеливою має бути молитва».

«Молитва — це духовне золото, — наголосив він. — У матеріальному світі за золото можна отримати, що хочеш: і одяг, і їжу, і житло, і все інше, що потрібно. Так і в духовному сенсі — сьогодні людина не має нічого достойного, але якщо буде молитися, то завтра може мати дуже багато».

«Нехай Господь допомагає нам молитися, щоб Бог послав мир на нашу землю та в кожну людську душу, щоб подарував нам те, що потрібно для земного життя, хліб насущний на кожен день, і, головне, щоб Господь подарував нам вічне спасіння на Небі», — побажав Його Блаженство.

Вас може зацікавити

26 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив всенічне бдіння напередодні престольного свята Свято-Іллінського храму у Камені-Каширському

Редактор Головний

Сьогодні Церква вшановує пам’ять Афонської ікони «Скоропослушниця»: що варто знати про неї

Редактор Головний