16.1 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Волинська єпархія

Православна громада села Струмівка відзначила престольне свято. ФОТО

Православний храм – це місце особливої Божої присутності, що відіграє неоціненну роль у духовному житті кожного християнина. Це не просто місце молитви, це місце де звершуються святі Таїнства, де у святій Євхаристії відбувається зустріч людини із Богом, приноситься Безкровна Жертва. Тому престольне свято, день свята чи пам’яті святого, на честь  якого освячений храм, справедливо називають «другою Пасхою» для місцевої православної громади.

13 грудня, у день пам’яті апостола Андрія Первозванного, своє престольне свято, свою «другу Пасху»  відзначила православна громада села Струмівка.

Божественну Літургію в день світлого торжества престольного свята Свято-Андріївської церкви, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїл, благочиний Луцького кафедрального  прот. Вадим Лебедь.

Йому співслужили архімандрит Аліпій (Сапіга), настоятель парафії протоієрей Степан Ярема та священники Волинської єпархії.

Окрасою святкової Літургії був також чудовий спів місцевого хору під керівництвом матінки Марії.

Наприкінці зі словом проповіді до присутніх звернувся прот. Вадим Лебедь, який передав православним прихожанам храму вітання керуючого єпархією, а також розповів про життя святого апостола Андрія Первозванного, про те, як він, будучи покликаний Христом, залишив усе і пішов за Спасителем, Якому вірний був усе життя, євангельське вчення Якого апостол проповідував, і за Якого прийняв мученицьку смерть.

Вас може зацікавити

У Світлу суботу єпископ Афанасій очолив святкову Літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний

У день пам’яті ікони “Споручниця грішних” єпископ Афанасій звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний

У Свято-Георгіївському храмі с. Башлики відбулись святкування з нагоди престольного свята

Редактор Головний