4.7 C
Lutsk
Неділя, 28 Листопад, 2021
Волинська єпархія Новини

Парафіяни Свято-Дмитрівського храму села Вишнів зібрали допомогу українським воїнам у зону ООС. ФОТО

Незважаючи на карантин, війна на Сході України продовжується і нашим українським Захисникам потрібна підтримка – і не лише духовна, але й матеріальна.

Саме тому у вівторок, 5 травня 2020 року, активісти волонтерського центру “Серце Патріота” вирушать у благодійну поїздку до українських Захисників у зону ООС, де передадуть військовим речі першої необхідності. До справи допомоги українським військовим долучились парафіяни Свято-Дмитрівського храму села Вишнів, що поблизу Луцька, – йдеться на сайті храму православної громади.

Жителі села зібрали на Схід України речі першої необхідності та продукти харчування: пасочки, різного роду консервації,  сало, овочі, крупи, картоплю та сухофрукти.

Крім того, учні місцевої школи передали українським бійцям патріотичні малюнки та власноруч виготовлені поробки з паперу.

“У зв’язку з пандемією коронавірусу, люди подекуди забувають про українських військових, які, незважаючи ні на що, захищають нашу Батьківщину. Саме тому карантин можна використати як час для добрих справ, особливо у пасхальний період”, – зазначив настоятель місцевого храму священик Павло Чамахуд.

Вас може зацікавити

Священники єпархії привітали з Різдвом Христовим вірян Берестечківської округи, у яких відібрали храми

Редактор Головний

Як у храмах Волинської єпархії на честь Архістратига Михаїла відзначили престольні свята. ФОТО

Редактор Головний

У день пам’яті апостолів Петра і Павла архієпископ Нафанаїл очолив урочисте богослужіння у Рокинях. ФОТО

Редактор Головний