-1.1 C
Lutsk
Четвер, 26 Листопад, 2020
Відео Волинська єпархія Документи Загальноцерковні Інтерв’ю Календар Новини Основи православ'я Проповіді Публікації Творіння святих отців УПЦ Фото

Основи православ’я

Звідки ми знаємо про Бога? З Його творінь та Його справ, а також через те, що Він Сам відкрив про Себе людям. Ці знання про Бога так і називаються Одкровенням або Священним Писанням, що записане святими людьми, через яких говорив Сам Бог. Усі знання про Бога містяться у книзі, яка називається Біблією. Нам ще доведеться вивчити цю велику книгу.

Понад дві тисячі років тому Господь Ісус Христос прийшов на землю, втілився і став Боголюдиною. Він прийняв смерть за наші гріхи та воскрес. Його життя, Його справи, Його слова та Його повчання були записані найближчими Його учнями під дією Святого Духа.

Ця книга називається Євангелією, що у перекладі з грецької означає Блага звістка. Звістка про спасіння людей. Учні Спасителя написали також й інші книги. Всі вони разом із Євангелією складають Новий Заповіт. Новий Заповіт є частиною Біблії. Він є особливо важливим та цінним для нас, людей нової ери, яка настала після того, як Господь Ісус Христос прийшов на землю. Книги Біблії, які були написані до втілення Ісуса Христа, називають Старим Заповітом. Вони готували людей до Його приходу у світ.

Увесь досвід, який прийняла Церква через апостолів від Самого Бога, називається Священним Переданням. У ньому йдеться не тільки про віроповчальні істини, які Бог відкрив Святим людям, але і про весь духовний досвід Церкви, який не увійшов у Священне Писання. Святий апостол Павло чітко говорить про важливість Передання: «Тому, браття, стійте та тримайте передання, яким ви навчені чи словом. чи посланням нашим» (2 Фес 2,15). У Передання також увійшов і богословський та духовний досвід святих отців.

Джерело – http://www.pravoslavie.ru/103522.html

Вас може зацікавити

Як великомученик Феодор Тирон пов’язаний з Великим постом?

Редактор Головний

Архім. Андрій (Конанос): Що означає бути “рабом Божим”?

Редактор Головний

23 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний