7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Відео УПЦ

Нещасні люди підказують нам час приносити духовні плоди — Блаженніший Митрополит Онуфрій. ВІДЕО

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій сказав у своїй проповіді 6 вересня 2020 року в Києво-Печерській Лаврі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель нагадав зміст притчі Спасителя про виноградник (Мф. 21, 33-46) та наголосив, що кожна людина має приносити Богові духовні плоди.

Архіпастир навів слова апостола Павла, що любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність, смирення, милосердя – саме ті духовні плоди, які має приносити християнин.

«У Вітхозавітній Церкві ці плоди потрібні були, щоб коли на землю прийде Месія, розпізнати Його, – зазначив владика, додавши, що першосвященники не принесли добрих плодів Церкві, тому що не прийняли Сина Божого. – А в Новозавітній Церкві ці плоди допомагають людині побачити Христа, Який уже Прийшов у світ, побачити Його любов, Його милосердя, Його довготерпіння, Його щирість та прийти до Нього з покаянням і молитвою».

За словами Його Блаженства, для кожної людини, образно кажучи, є свій «сезон», свій час принесення достойних плодів Богу.

«Прийшла до вас хвора або якась нещасна, бідна людина, значить прийшов час приносити духовні плоди, – пояснив Блаженніший владика, коли саме настає час плодів. – Хтось образив мене – я повинен показати довготерпіння, хтось обізвав мене – я повинен показати милосердя. Таким чином, коли ми, спілкуючись один з одним, маючи якісь незгоди у житті, все терпимо з вдячністю Богу, то приносимо духовні плоди, які Господь хоче бачити від кожної людини».

Насамкінець Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав усіх триматися Святої Церкви та змушувати себе, навіть коли це напрочуд важко, приносити Богові духовні плоди.

«Це дуже непросто, але та людина, яка змушує себе мати любов, бути терпеливою, милосердною, берегти чистоту віри, відкриває душу для Божої благодаті. І Божа благодать приходить у людину й приносить радість і мир, який усі люди шукають та який можна знайти тільки з Богом. Нехай Господь благословить усіх нас і допомагає жити так, щоб ми в майбутньому віці сподобилися тої честі, якої сподобилися угодники Божі, котрі приносили духовні плоди», – підсумував Предстоятель.

Вас може зацікавити

Різдвяне вітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Відео

Редактор Головний

Єпископ Афанасій та священнослужителі Луцька звершили панахиду за загиблими під час протистоянь на Майдані

Редактор Головний

Якщо Божа благодать є в людини, то її втішає і квашена капуста. Якщо благодаті немає, людина завжди у відчаї, – Предстоятель

Редактор Головний