21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Відео Проповіді УПЦ

Хто живе у Православній вірі, той має дуже велику благодать. ПРОПОВІДЬ

Ми маємо берегти чистоту віри, щоб вона була не тільки вірою розуму, а й вірою життя.

До цього закликав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в Неділю пам’яті святих отців І Вселенського Собору в Києво-Печерській Лаврі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель нагадав про подвиг святих отців під час І Вселенського Собору задля збереження чистоти Святої віри та про зміст спору з єретиками.

За словами Архіпастиря, під час Собору було складено 7 членів Символу віри. У ньому розкривались головні положення нашої віри, тому боротьба з єретиками була особливо важливою.

Як підкреслив Блаженніший владика, І Вселенський Собор дає нам настанову — свято берегти чистоту Святої Православної віри. «Тому що в ній все викладено вірно: вірне поняття про Бога Отця, Бога Сина, Бога Духа Святого, про Матір Божу, про святих угодників, про Хрест, про Церкву, про все, що стосується нашого спасіння», — додав він.

За словом Митрополита Онуфрія, ми повинні так берегти чистоту Святої Православної віри, щоб вона була для нас не просто вірою розуму, а й вірою життя.

«Хто живе у Православній вірі, за православними поняттями заповідей Божих, той має дуже велику благодать і велику втіху, тому що знаходиться в розумінні Бога, в розумінні себе самого, в розумінні призначення людини та її життя на землі. Нехай Господь допомагає нам усім зберігати Святу Православну віру і своїм життям свідчити всім людям про те, яка вона красива, яка вона добра і яка вона спасительна для кожного з нас!» — закликав Предстоятель.

Вас може зацікавити

Якщо в житті важко, шукайте вихід із проблеми в подвигу жон-мироносиць, – Предстоятель

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті архідиякона Стефана

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті Тихвінської ікони Божої Матері

Редактор Головний