24.5 C
Lutsk
П’ятниця, 9 Червень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

Напередодні Вознесіння Господнього Архіпастир очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

24 травня 2023 року, напередодні свята Вознесіння Господнього, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству  співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, клірики кафедрального собору та єпархії.

Завтра, у день свята, Високопреосвященніший владика звершить Божественну літургію у цьому ж таки храмі. Початок богослужіння – о 9:30.

Вознесіння відзначається на сороковий день після Воскресіння Христового, тому свято завжди припадає на четвер. Цього дня ми згадуємо події, що відбулися через сорок днів після того, як Іісус Христос був розіп’ятий на хресті і воскрес. Після Воскресіння Спаситель неодноразово з’являвся Своїм учням, зміцнюючи їхню віру і готуючи до зішестя Святого Духа на них — до П’ятдесятниці. У день Вознесіння Господь зібрав апостолів у Віфанії, на горі Елеон. Христос благословив їх і вознісся на Небо зі Своєю людською природою. 

Вас може зацікавити

Святитель Ігнатій (Брянчанінов). Про читання Євангелія

Редактор Головний

Престольне свято кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

Редактор Головний

11 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний