-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Всі новини УПЦ

Митр. Антоній (Паканич): Ніхто не може втішити краще, ніж пресвята Богородиця

Все, що пов’язано в нашому житті з Пресвятою Богородицею, залишає в душі незгладимий слід. Її допомога особлива. І молитва до Неї ніколи не буває непочута.

Неможливо бути нещирим перед Її образом. Як неможливо дитині лукавити перед люблячою матір’ю.

Зверніть увагу: слова звернені до Матері Божої завжди виходять з самих глибин, беруть за душу і нібито трохи стискають її. Людина ніколи не забуде цього явного дотику прекрасного.  Всього один рядок проникливої молитви зверненої до пресвятої Богородиці, дарує відчуття душевної повноти і окриленості, миру і спокою.

Ніхто не може втішити краще, ніж Вона. І безліч іконописних образів Матері Божої свідчать вже сотні років про це. Люди впускають Богородицю в своє життя, довіряють Їй найпотаємніше, довіряють свої долі, діляться проблемами, просять захисту і материнського покрову.

І Матір Божа стає заступницею для кожного, хто звертається до Неї. Вона молить Сина свого Божественного про нас.

Без Божої благодаті наше життя як недопроявлений знімок – бляклий і розмитий, без світла, деталей і контурів. Немає життя в ньому. Благодать ж наповнює все кольором, формами, звуками, а ще нечуваною радістю. І саме радість говорить про Божу присутність.

Материнська турбота завжди приносить дітям справжню радість. Вони чекають її ласкавих слів, теплих рук, особливої уваги і душевних розмов. Чекають з роботи, чекають звідусіль. Дитинство, ненаповнене материнською любов’ю, збиткове дитинство. Так само і наше з вами життя без молитовного спілкування з Матір’ю Божою – неповноцінне і забуте Богом.

Не забувайте своїх матерів і завжди пам’ятайте про Матір Божу. Не збіднюйте своє життя, не позбавляйте себе справжньої любові і справжньої радості, дитячої, непідробної, яка буде зігрівати все життя.

Вас може зацікавити

Повчальне слово митр. Афанасія Лімасольського про те, як прожити дні Різдва Христового

Редактор Головний

Керуючий єпархією очолив всенічне бдіння напередодні неділі 8-ої після П’ятидесятниці

Редактор Головний

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОВЕСТИ ВОДОХРЕСНИЙ СВЯТВЕЧІР?

Редактор Головний