10.1 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Всі новини УПЦ

Митр. Антоній (Паканич): Ніхто не може втішити краще, ніж пресвята Богородиця

Все, що пов’язано в нашому житті з Пресвятою Богородицею, залишає в душі незгладимий слід. Її допомога особлива. І молитва до Неї ніколи не буває непочута.

Неможливо бути нещирим перед Її образом. Як неможливо дитині лукавити перед люблячою матір’ю.

Зверніть увагу: слова звернені до Матері Божої завжди виходять з самих глибин, беруть за душу і нібито трохи стискають її. Людина ніколи не забуде цього явного дотику прекрасного.  Всього один рядок проникливої молитви зверненої до пресвятої Богородиці, дарує відчуття душевної повноти і окриленості, миру і спокою.

Ніхто не може втішити краще, ніж Вона. І безліч іконописних образів Матері Божої свідчать вже сотні років про це. Люди впускають Богородицю в своє життя, довіряють Їй найпотаємніше, довіряють свої долі, діляться проблемами, просять захисту і материнського покрову.

І Матір Божа стає заступницею для кожного, хто звертається до Неї. Вона молить Сина свого Божественного про нас.

Без Божої благодаті наше життя як недопроявлений знімок – бляклий і розмитий, без світла, деталей і контурів. Немає життя в ньому. Благодать ж наповнює все кольором, формами, звуками, а ще нечуваною радістю. І саме радість говорить про Божу присутність.

Материнська турбота завжди приносить дітям справжню радість. Вони чекають її ласкавих слів, теплих рук, особливої уваги і душевних розмов. Чекають з роботи, чекають звідусіль. Дитинство, ненаповнене материнською любов’ю, збиткове дитинство. Так само і наше з вами життя без молитовного спілкування з Матір’ю Божою – неповноцінне і забуте Богом.

Не забувайте своїх матерів і завжди пам’ятайте про Матір Божу. Не збіднюйте своє життя, не позбавляйте себе справжньої любові і справжньої радості, дитячої, непідробної, яка буде зігрівати все життя.

Вас може зацікавити

Помер у лікарні: на Волині провели у вічність Захисника України

Редактор Головний

19 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Православні громади храмів єпархії продовжують збирати та передавати допомогу на потреби військових, лікарень та переселенців. ЧАСТИНА 4

Редактор Головний