3.9 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Клірик Волинської єпархії взяв участь у щорічних зборах військового духовенства УПЦ

Священник Волинської єпархії Української Православної Церкви, клірик кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської протоієрей Георгій Віхоть взяв участь у щорічних зборах військового духовенства Української Православної Церкви.

Захід проходив 8-9 лютого у Києво-Печерській Лаврі.

8 лютого 2023 року, перед початком зборів в Академічному Свято-Воскресенському храмі пам’яті загиблих та ветеранів Афганістану (Афганський храм) була звершена Божественна літургія, яку очолив Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Цього ж дня у актовій залі Лаври (корпус №45) відбулося відкриття зборів, де було оприлюднено Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія до учасників щорічних зборів військового духовенства Української Православної Церкви.

9 лютого у актовій залі Лаври продовжилась робота щорічних зборів, під час яких відбулися семінари та лекції для військового духовенства. Фахівці теоретично та практично розповіли про психологічну і фізичну допомогу пораненим, а також ветеранам та постраждалим від війни.

Вас може зацікавити

Голова просвітницького відділу єпархії привітав учасників етнофестивалю “Великдень у Луцьку” з Пасхою

Редактор Головний

Керуючий єпархією молився за богослужінням напередодні неділі 3-ої після П’ятидесятниці у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Вихованці недільної школи “НІКА” здійснили паломництво до Зимненського монастиря. ФОТО

Редактор Головний