21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю у день пам’яті прп. Антонія Печерського

23 липня 2023 року, у Неділю 7-му після П’ятидесятниці і день пам’яті преподобного Антонія Печерського, начальника чернецтва на Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святкове богослужіння у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Предстоятель співслужили сонму архієреїв УПЦ, серед який керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл та вікарій єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій. 

Божественну літургію звершили на площі біля Ближніх печер Києво-Печерського монастиря.

На сугубій єктенії піднесли прохання про мир на українській землі позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після відпусту архієреї УПЦ привітали з днем небесного покровителя керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія та митрополита Макарівського Антонія.

Потім священнослужителі та віряни на чолі з Блаженнішим владикою пройшли хресним ходом до Дальніх печер Лаври. Там звершили молебень преподобному Антонію.

Вас може зацікавити

18 березня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні неділі 15-ої після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

20 січня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний