4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія на Великий піст

Перед початком Великого посту у 2024 році Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій направив Послання до вірних Української Православної Церкви зі словами настанови та благословив на особливе правило з молитвою за мир на нашій багатостраждальній українській землі.

За словом Архіпастиря, Великий піст – це особливий час, «що повертає нас, за образом євангельської притчі, з далекої країни гріха в дім Небесного Отця».

За його словом, дотримання Великого посту є не тільки важливою, а й невід’ємною умовою правильного шляху до спасіння. Предстоятеля закликав у дні святої Чотиридесятниці підсилити свої гарячі молитви про мир до Бога миру (1 Фес. 5:23).

«Нехай плодами нашого постування стане примноження любові, припинення ворожнечі та кровопролиття, викорінення ненависті й усякої злоби, щоб нам, достойно пройшовши поприще духовного подвигу, стати мертвими для гріха та живими для Бога у Христі Іісусі Господі нашому (Рим. 6:11)».

Блаженніший владика нагадав, що кожного року духовенство і вірні УПЦ брали на себе особливі молитовні правила.

«Цього року вірним нашої Святої Церкви благословляється кожен день робити по сім земних поклонів з молитвою Іісусовою — за прощення наших гріхів, та читати по одній главі із Святого Євангелія — за мир на нашій землі та у всьому світі», – йдеться у Посланні Його Блаженства.

Вас може зацікавити

Предстоятель УПЦ розповів, чому смиренні люди щасливі за будь-яких обставин

Редактор Головний

ЯК ВИКРИТИ ВОРОГА ЦЕРКВИ І РОЗПІЗНАТИ ТИХ, ХТО ВВОДИТЬ В ОМАНУ?

Редактор Головний

29 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний