9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Архієреї єпархії співслужили Предстоятелю у день 9-ої річниці інтронізації

17 серпня 2023 року у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулось урочисте богослужіння з нагоди дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Божественну літургію у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського очолив Предстоятель,  якому співслужив сонм архієреїв та духовенства УПЦ.

За богослужінням Предстоятелю також співслужили і керуючий єпархією владика Нафанаїл, а також вікарний архієрей єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

На малому вході з уваги до трудів на благо Української Православної Церкви Предстоятель возвів  у сан митрополита архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Опісля Божественної літургії присутні архієреї, священники та віряни привітали Предстоятеля. Вітання Блаженнішому Митрополиту Онуфрію передали і митрополит Нафанаїл, єпископ Афанасій та клірики Волинської єпархії.

Джерело фото – УПЦ

Вас може зацікавити

У ВДС щоденно моляться за мир в Україні

Редактор Головний

Волинська єпархія УПЦ запрошує на 5-ий фестиваль талановитих людей з особливими потребами

Редактор Головний

Вітаємо регента Свято-Покровському храму Надію Романій з 60-річним ювілеєм

Редактор Головний