4 грудня 2022 року, опісля вечірнього богослужіння архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл провів духовні бесіди у кафедральному соборі.
Під час зустрічі владика розповів про значення посту та покаяння у житті кожного християнина.
На завершення бесіди Архіпастир відповів на питання, які цікавили присутніх вірян.

