14.5 C
Lutsk
Четвер, 7 Липень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування у день престольного свята в Рожищі. ФОТО

21 листопада 2021 року, у день пам’яті Архістратига Михаїла та всіх Небесних сил, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив святкову Божественну літургію у храмі міста Рожище, громада якого цього дня відзначає престольне свято.

У цей день архіпастирю співслужили настоятель місцевого храму та благочинний Рожищенського округу протоієрей Петро Іваничко, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), голова Просвітницького відділу єпархії прот. Валентин Марчук та клірики Волинської єпархії.

На Малому вході керуючий єпархією нагородив клірика храму свящ. Олександра Іваничка хрестом з прикрасами.

Під час богослужіння владика разом з духовенством та мирянами піднесли посилену молитву за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Після завершення Літургії та Хресного ходу архієпископ Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді. Владика розповів про святих ангелів і їх участь у житті християнина, а також пояснив, звідки з’явились демони і як протистояти їхньому впливу.

Вітаючи настоятеля й прихожан з престольним святом, архіпастир наголосив, що кожен сьогодні має згадати і подякувати своєму Ангелу Хранителю, який завжди перебуває з нами, захищаючи душі й серця від спокус та нечистої сили.

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією очолив всенічну напередодні престольного свята нижнього Свято-Андріївського храму кафедрального собору. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний

8 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Студенти семінарії привітали діток вітальними виступами, приуроченими свт. Миколаю. ФОТО

Редактор Головний