1.3 C
Lutsk
Середа, 6 Грудень, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив Чин Прощення у кафедральному соборі

14 березня 2021 року, у Неділю сиропусну, керуючий Волинською і Луцькою єпархією архієпископ Нафанаїл очолив Чин прощення у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Разом з Його Високопреосвященством молилися настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архім. Паїсій (Хомич), прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Наприкінці вечірні Архіпастир прочитав особливі молитви, в яких звучало прохання про благословіння Боже на плідний подвиг під час Великого посту.

Після вечірні владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир дав настанови вірянам щодо різних аспектів посту, побажавши пастві, щоб кожен потрудився у міру своїх сил.

“Прийшла “духовна весна”, і від кожного з нас залежить те, чи у період цього Великого посту ми наблизимося на ще одну сходинку до Бога чи ні”, – зазначив владика та наголосив, що тільки гріх є тим бар’єром, який відділяє нас від Бога.

“Тому у часі Великого посту, найперше, будемо боротися з гріхом, що живе у нас самих, а щоб ця боротьба мала результат, ми повинні попросити прощення та щиро простити один одного. Бо без цього духовна боротьба неможлива.

Потім Архіпастир, схилившись до землі, попросив прощення у своєї пастви. Високопреосвященіший владика стояв на амвоні, приймаючи прощення, та прощав кожного, хто підходив до нього, доки не підійшли всі: духовенство, студенти Волинської духовної семінарії та парафіяни.

Вас може зацікавити

Священники єпархії взяли участь у V Благодійному фестивалі «Божі діти». ФОТО

Редактор Головний

Керуючий єпархією привітав митрополита Сергія із днем ангела. ФОТО

Редактор Головний

У неділю 13-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний