20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив Чин Прощення у кафедральному соборі

26 лютого 2023 року, у Неділю сиропусну, керуючий Волинською і Луцькою єпархією архієпископ Нафанаїл очолив Чин прощення у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Разом з Його Високопреосвященством молилися архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архім. Паїсій (Хомич), настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Наприкінці вечірні Архіпастир прочитав особливі молитви, в яких звучало прохання про благословіння Боже на плідний подвиг під час Великого посту.

Після вечірні владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир дав настанови вірянам щодо різних аспектів посту, побажавши пастві, щоб кожен потрудився у міру своїх сил.

Потім Архіпастир, схилившись до землі, попросив прощення у присутніх вірян. Високопреосвященіший владика стояв на амвоні, приймаючи прощення, та прощав кожного, хто підходив до нього, доки не підійшли всі.

Вас може зацікавити

Священство Волинської єпархії зустріло архієпископа Нафанаїла. ФОТО

Редактор Головний

5 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

МИТР. АНТОНІЙ (ПАКАНИЧ): ЧОМУ ВАЖЛИВО НЕ САМООБМАНЮВАТИСЯ?

Редактор Головний