8.3 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив Чин Прощення у кафедральному соборі

26 лютого 2023 року, у Неділю сиропусну, керуючий Волинською і Луцькою єпархією архієпископ Нафанаїл очолив Чин прощення у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Разом з Його Високопреосвященством молилися архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архім. Паїсій (Хомич), настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Наприкінці вечірні Архіпастир прочитав особливі молитви, в яких звучало прохання про благословіння Боже на плідний подвиг під час Великого посту.

Після вечірні владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир дав настанови вірянам щодо різних аспектів посту, побажавши пастві, щоб кожен потрудився у міру своїх сил.

Потім Архіпастир, схилившись до землі, попросив прощення у присутніх вірян. Високопреосвященіший владика стояв на амвоні, приймаючи прощення, та прощав кожного, хто підходив до нього, доки не підійшли всі.

Вас може зацікавити

Клірик єпархії взяв участь в онлайн-конференції військового духовенства УПЦ

Редактор Головний

25 січня 2022 року – православний календар

Редактор Головний

Як часто можна причащатися на Світлій седмиці і як готуватися до Причастя?

Редактор Головний