13.3 C
Lutsk
Вівторок, 27 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл очолив Богослужіння з нагоди престольного свята Трьохсвятительського храму м. Луцька

12 лютого 2021, року громада Трьох святителів міста Луцька, відзначила своє престольне свято – день небесних покровителів, трьох видатних богословів християнства, святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого.

У день, коли Православна Церква вшановує Собор вселенських учителів і святителів, у храмі громади Трьох святителів урочисто відслужили святкову Літургію. Богослужіння очолив керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Владиці співслужили благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов, настоятель храму протоієрей Сергій Дембовський  завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель кафедрального собору протоієрей Володимир Яцишин, голова Просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук та інші священики єпархії.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Звернувшись до спільноти вірян у проповіді, архієпископ Нафанаїл розповів про значення подвигу святителів, про світлий приклад життя Іоанна Златоустого. Разом з тим владика привітав настоятеля та прихожан з престольним святом.

В свою чергу настоятель та прихожани подякували архієрею за радість спільної молитви.

 

Вас може зацікавити

Розпорядження архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла до духовенства єпархії

Редактор Головний

Архіпастир відзначив священників Волинської єпархії церковними нагородами. ФОТО

Редактор Головний

У неділю перед Різдвом Христовим єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний