19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл очолив Богослужіння з нагоди престольного свята Трьохсвятительського храму м. Луцька

12 лютого 2021, року громада Трьох святителів міста Луцька, відзначила своє престольне свято – день небесних покровителів, трьох видатних богословів християнства, святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого.

У день, коли Православна Церква вшановує Собор вселенських учителів і святителів, у храмі громади Трьох святителів урочисто відслужили святкову Літургію. Богослужіння очолив керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Владиці співслужили благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов, настоятель храму протоієрей Сергій Дембовський  завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель кафедрального собору протоієрей Володимир Яцишин, голова Просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук та інші священики єпархії.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Звернувшись до спільноти вірян у проповіді, архієпископ Нафанаїл розповів про значення подвигу святителів, про світлий приклад життя Іоанна Златоустого. Разом з тим владика привітав настоятеля та прихожан з престольним святом.

В свою чергу настоятель та прихожани подякували архієрею за радість спільної молитви.

 

Вас може зацікавити

У день свята Богоявлення архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний

Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл возведений у сан архієпископа. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний

Святі жінки-мироносиці є прикладом незрадливої любові: 6-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний