17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні Хрестопоклонної неділі та свята Благовіщення Пресвятої Богородиці

6 квітня 2024 року, напередодні Неділі третьої Великого посту, Хрестопоклонної, та свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Всенічне бдіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству цього дня співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, клірики храму та єпархії.

Під час Великого славослов’я на середину храму для поклоніння віруючим було винесено Древо Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

Всенічне бдіння Хрестопоклонної неділі має особливості: під час Великого славослов’я на середину храму виносять Хрест для поклоніння, який там залишатиметься у наступні дні. Крім того, цьогоріч на Хрестопоклонну неділю припало свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, тому в богослужінні поєднуються піснеспіви свята і Тріоді Пісної. Це буває досить рідко, наступного разу такий збіг за православною пасхалією випадає на 2097 рік.

Вас може зацікавити

19 грудня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Єднання та наші добрі справи – ось що потрібно нашим захисникам

Редактор Головний

Напередодні Неділі про самаряниню Архіпастир очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний