11.1 C
Lutsk
Субота, 13 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир очолив урочисте богослужіння у день престольного свята древнього Покровського храму Луцька

14 жовтня 2022 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у древньому Свято-Покровському храмі Луцька. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили віце-секретар єпархії прот. Валерій Мучак, настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк), архімандрит Аліпій (Сапіга, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Ілля (Вишневський), клірики храму та гості у священному сані.

На сугубій єктенії піднесли особливі прохання за захисників України, щоб Господь зміцнив їх у подвигу воїнського служіння. В особливій молитві Архіпастир попросив у Бога, щоб Він утішив наших воїнів надією і вірою, покрив і зберіг їх Своєю благодаттю на полі бою та повернув додому здоровими та неушкодженими. Також була піднесена заупокійна молитва за захисниками України, які загинули.

Після Євхаристичного канону архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив дияконську хіротонію Олексія Вознюка, випускника Київської духовної академії.

Наприкінці Богослужіння священнослужителі та віряни на чолі з Високопреосвященнішим архіпастирем пройшли хресним ходом навколо храму з молитвою до Богородиці та ще раз помолились за здоров’я захисників і захисниць України.

Владика Нафанаїл звернувся до вірян зі словом проповіді, привітав паству зі святом Покрову Пресвятої Богородиці та благословив усіх.

Вас може зацікавити

Волинська єпархія запрошує на православний молодіжний фестиваль “Фавор 2023″

Редактор Головний

12 квітня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Волинська єпархія передала для військових допомогу, придбану за кошти, зібрані під час Різдвяного посту

Редактор Головний