28.5 C
Lutsk
П’ятниця, 12 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир очолив урочисте богослужіння у день престольного свята древнього Покровського храму Луцька

14 жовтня 2022 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у древньому Свято-Покровському храмі Луцька. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили віце-секретар єпархії прот. Валерій Мучак, настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк), архімандрит Аліпій (Сапіга, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Ілля (Вишневський), клірики храму та гості у священному сані.

На сугубій єктенії піднесли особливі прохання за захисників України, щоб Господь зміцнив їх у подвигу воїнського служіння. В особливій молитві Архіпастир попросив у Бога, щоб Він утішив наших воїнів надією і вірою, покрив і зберіг їх Своєю благодаттю на полі бою та повернув додому здоровими та неушкодженими. Також була піднесена заупокійна молитва за захисниками України, які загинули.

Після Євхаристичного канону архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив дияконську хіротонію Олексія Вознюка, випускника Київської духовної академії.

Наприкінці Богослужіння священнослужителі та віряни на чолі з Високопреосвященнішим архіпастирем пройшли хресним ходом навколо храму з молитвою до Богородиці та ще раз помолились за здоров’я захисників і захисниць України.

Владика Нафанаїл звернувся до вірян зі словом проповіді, привітав паству зі святом Покрову Пресвятої Богородиці та благословив усіх.

Вас може зацікавити

8 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Керуючий справами УПЦ: Важливо залишатися вірним Церкві

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив заходи з нагоди дня православної молоді. ФОТО

Редактор Головний