1.1 C
Lutsk
Середа, 3 Березень, 2021
Волинська єпархія Новини Фото

Архіпастир очолив святкування у день пам’яті великомучениці Параскеви в селі Угриничі. ФОТО

10 листопада 2019 року, у день пам’яті великомучениці Параскеви П’ятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у селі Угриничі Любешівського благочиння, громада якого саме у цей день відзначає престольне свято.

Архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Віталій Першута, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман) та клірики Любешівського благочиння.

На Малому вході архієпископ Нафанаїл відзначив настоятеля місцевого храму протоієрея Віталія високою церковною нагородою – хрестом з прикрасами.

Під час Літургії владика разом з духовенством та прихожанами вознесли посилену молитву за дітей-сиріт.

По закінченні богослужіння та Хресного ходу архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Розповідаючи життя великомучениці Параскеви, владика наголосив, “що Церква завжди була гонимою, Її хотіли знищити, але у кожен період гонінь з’являлись істинні діти Божі, які не боячись смерті й тортур, до останнього подиху зберігали вірність Господу та не покладаючи рук трудились, повторюючи подвиг святих апостолів, проповідуючи Христа Воскреслого навіть при загрозі смерті”.

“Тому сьогодні”, – продовжував архіпастир, “ми маємо брати приклад з таких святих людей та бути завжди готовими зберігати Христову Церкву та виховувати у любові й з молитвою майбутні покоління.

У свою чергу, настоятель храму протоієрей Віталій Першута щиро подякував архієпископу Нафанаїлу за високу церковну нагороду і спільну молитву та попрохав у владики архіпастирського благословення й надалі трудитись во славу Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Студенти ВДС привітали з днем пам’яті святителя Миколая вихованців дошкільного навчального закладу №2 «Сонечко».ФОТО

Редактор Головний

Клірик Волинської єпархії УПЦ видав пам’ятку для проведення бесід з майбутніми хресними батьками

Редактор Головний

Громада с. Зміїнець відзначила престольне свято

Редактор Головний