17.8 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини Календар

8 серпня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 9-та після П’ятидесятниці.

Сщмчч. Єрмолая, Єрміпа та Єрмократа, ієреїв Нікомідійських (близько 305).

Прмц. Параскеви (138–161). Прп. Мойсея Угрина, Печерського, в Ближніх печерах (близько 1043) і прп. Мойсея, чудотворця Печерського, в Дальніх печерах (XIII–XIV). Сщмч. Сергія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

1 Кор., 150 зач., XI, 31 – XII, 6. Мф., 74 зач., XVIII, 1-11 і за вівторок: 1 Кор., 152 зач., XII, 12-26. Мф., 76 зач., XVIII, 18-22; XIX, 1-2, 13-15.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ, Є ТАКІ СЛОВА: “ЯКЩО НЕ НАВЕРНЕТЕСЬ І НЕ СТАНЕТЕ, ЯК ДІТИ, ТО НЕ ВВІЙДЕТЕ У ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ”. ПОБУДОВА ДИТЯЧОГО СЕРЦЯ Є ЗРАЗКОВОЮ. ДІТИ ДО ТИХ ПІР, ПОКИ У НИХ НЕ РОЗКРИЛИСЯ ЕГОЇСТИЧНІ ПРАГНЕННЯ, Є ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ.

 

ЩО МИ БАЧИМО У ДІТЕЙ? ПОВНОТУ ВІРИ, ЯКА НЕ РОЗДУМУЄ, БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ ПОСЛУХ, ЩИРУ ЛЮБОВ ТА СПОКІЙ ПІД ПОКРОВОМ БАТЬКІВ, ЖВАВІСТЬ ТА СВІЖІСТЬ ЖИТТЯ З РУХЛИВІСТЮ ТА БАЖАННЯМ НАВЧАТИСЯ І ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ.

АЛЕ СПАСИТЕЛЬ ОСОБЛИВО ВІДЗНАЧАЄ ОДНУ ХАРАКТЕРИСТИКУ – ЦЕ СМИРЕННЯ: “ХТО ПОКОРИТЬСЯ, ЯК ДИТИНА ОСЬ ЦЯ, ТО Й БУДЕ БІЛЬШИМ У ЦАРСТВІ НЕБЕСНОМУ”. БО ЯКЩО Є СПРАВЖНЄ СМИРЕННЯ, ТО Є І ВСІ ЧЕСНОТИ. ВОНО ТОДІ І Є ДОСКОНАЛИМ, КОЛИ ІНШІ ЧЕСНОТИ УЖЕ РОЗЦВІЛИ У СЕРЦІ І ПЕРЕХОДЯТЬ У ЗРІЛІСТЬ; ВОНО Є ЇХ ВІНЦЕМ ТА ПОКРОВОМ.
ЦЕ ТАЄМНИЦЯ ЖИТТЯ ДУХОВНОГО У ХРИСТІ ІСУСІ ГОСПОДІ НАШОМУ. ЧИМ ХТО ВИЩЕ, ТИМ БІЛЬШЕ СМИРЕННИЙ, БО ВІН ЯСНІШЕ БАЧИТЬ, ЩО НЕ ВІН ТРУДИТЬСЯ ДЛЯ УСПІХУ, А “БЛАГОДАТЬ, ЯКА В НЬОМУ”; І ЦЕ Є “МІРА ВІКУ ВИКОНАННЯ ХРИСТА”. БО ГОЛОВНЕ В ХРИСТІ ІСУСІ ТЕ, ЩО ВІН “СМИРИВ СЕБЕ, БУДУЧИ ПОКІРНИМ НАВІТЬ ДО СМЕРТІ”.

Вас може зацікавити

Хелловін: привід розважатися чи небезпечна гра?

Редактор Головний

26 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

9 березня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний