30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини Календар

9 серпня 2022 року – календар з повчанням

Вмч. і цілителя Пантелеймона (305).

Прп. Анфіси спов., ігумені, та 90 сестер її (VIII). Рівноапп. Климента, єп. Охридського (916), Наума, Савви, Горазда та Ангеляра (Болг.). Блж. Миколая Кочанова, Христа заради юродивого, Новгородського (1392). Свт. Іоасафа, митр. Московського і всієї Русі (1555). Сщмчч. Амвросія, єп. Сарапульського, Платона і Пантелеймона пресвітерів (1918); сщмч. Іоанна пресвітера (1941). Прославлення прп. Германа Аляскинського (1970).

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 106 зач., XXI, 12-19. Літ. – Вмч.: 2 Тим., 292 зач., II, 1-10. Ін., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ, АПОСТОЛ ПЕТРО, БАЖАЮЧИ ДІЗНАТИСЯ, СКІЛЬКИ РАЗІВ ПОТРІБНО ПРОБАЧАТИ, ЗАПИТАВ, ВИРІШУЮЧИ НАПЕРЕД: “ЧИ ПРОЩАТИ ДО СЕМИ РАЗІВ?” І СКАЗАВШИ ЦЕ, ДУМАВ, ЩО ПРИЗНАЧИВ НАЙБІЛЬШУ МІРУ. ЯКЕ КОРОТКЕ ТЕРПІННЯ ЛЮДИНИ!

 

ГОСПОДЬ Ж, ЗАСТОСОВУЮЧИ СВОЄ ДОВГОТЕРПІННЯ ДО НАШИХ НЕМОЧЕЙ, ВИЗНАЧИВ: “НЕ КАЖУ ТОБІ ДО СЕМИ, АЛЕ ДО СЕМИ РАЗ ПО СІМДЕСЯТ РАЗ”.  ЦЕ ТЕ Ж , ЩО СКАЗАТИ: ЗАВЖДИ ПРОБАЧАЙ, І НЕ ДУМАЙ НЕ ПРОБАЧАТИ.

 

ПРОЩЕННЯ ВСЬОГО І БУДЕ ВІДМІННОЮ РИСОЮ  ХРИСТИЯНСЬКОГО ДУХУ, ТОМУ ЩО ВОНО – ДЖЕРЕЛО І ПОСТІЙНА ПІДТРИМКА ЖИТТЯ НАС У БОЗІ, ВІД ЛИЦЯ БОЖОГО.

 

ПОСТІЙНЕ ПРОЩЕННЯ ВСІМ ВСЬОГО Є ЗОВНІШНІЙ ОДЯГ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЛЮБОВІ, КОТРА ЗГІДНО З АПОСТОЛОМ ПАВЛОМ “ДОВГОТЕРПЕЛИВА, МИЛОСЕРДНА, НЕ РОЗДРАТОВУЄТЬСЯ, ВСЕ ПОКРИВАЄ”(1 КОР. 13, 4-7).

 

ПРОЩЕННЯ Ж БУДЕ НАЙВІРНІШИМ ПОРУЧИТЕЛЕМ ЗА НАС І НА ОСТАННЬОМУ СУДІ, БО ЯКЩО МИ ПРОСТИМО, ТО ПРОСТИТЬ І НАМ ОТЕЦЬ НАШ НЕБЕСНИЙ (МФ. 6, 14). ТАКИМ ЧИНОМ, ЯКЩО ХОЧЕШ ДО РАЮ – ПРОБАЧАЙ ВСІМ, ЩИРО, ВІД ДУШІ, ЩОБ І ТІНІ НЕПРИЯЗНІ НЕ ЗАЛИШАЛОСЬ.

Вас може зацікавити

Студенти Волинської духовної семінарії долучились до екологічної толоки

Редактор Головний

Що потрібно знати про свято Пасхи

Редактор Головний

6 липня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний