9.6 C
Lutsk
Субота, 18 Травень, 2024
Календар

6 квітня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 4-а Великого посту, Хрестопоклонна. Глас 2.
Великий піст.
Монастирський устав: cухоядіння (хліб, овочі, фрукти).

Передсвято Благовіщення Пресвятої БогородиціCовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Захарії монаха (IV). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Артемія (Артемона) єп. Солунського (Селевкійського) (I-II).

Прп. Якова спов., єп (VIII-IX). Прп. Захарії, посника Печерського (XIII-XIV). Мчч. Стефаната Петра Казанських (1552).

Сщмч. Олександра пресвітера (1918) Сщмч. Володимира пресвітера (1920).

Ікони Божої Матері, іменованої “Тучна Гора” (XVII).

Євангельські Читання

На 6-му часі: Іс. XXV, 1-9. На веч.: Бут. IX, 8-17. Притч. XII, 8-22. Благовіщення: Бут. XXVIII, 10-17. Єз. XLIII, 27 – XLIV, 4. Притч. IX, 1-11.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ХРЕЩЕННЯ, ЗА АПОСТОЛОМ ПЕТРОМ, Є “ОБІТНИЦЕЮ БОГУ ДОБРОЇ СОВІСТІ” (1 ПЕТ. 3, 21). ТОЙ, ХТО ПРИЙНЯВ ХРЕЩЕННЯ, ДАЄ ОБІТНИЦЮ ЖИТИ ВВЕСЬ НАСТУПНИЙ ЧАС З ЧИСТОЮ СОВІСТЮ, ЗА ВСІЄЮ ШИРОТОЮ ЗАПОВІДЕЙ ГОСПОДНІХ, ЯКІ БУЛИ ПРИЙНЯТІ СОВІСТЮ. МОРАЛЬНА ЧИСТОТА Є РИСОЮ ХРЕЩЕНОГО.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

АПОСТОЛ ПАВЕЛ СВІТЛО ЖИТТЯ ЙОГО ПОРІВНЮЄ ЗІ СВІТЛІСТЮ ВОСКРЕСЛОГО ГОСПОДА. “ЩОБ ЯК ХРИСТОС ВОСКРЕС З МЕРТВИХ СЛАВОЮ ОТЦЯ, ТАК І НАМ ХОДИТИ В ОНОВЛЕНОМУ ЖИТТІ” (РИМ. 6, 4). У ХРЕЩЕННІ ДАВНЯ ГРІХОЛЮБНА ЛЮДИНА ВМИРАЄ, А ПІДНІМАЄТЬСЯ ЛЮДИНА НОВА, ЯКА БУДЕ РЕВНОЮ ДО

ДОБРИХ СПРАВ.

 

“ТАК І ВИ, ХРЕЩЕННІ, ВВАЖАЙТЕ СЕБЕ МЕРТВИМИ ДЛЯ ГРІХА, А ЖИВИМИ ДЛЯ БОГА У ХРИСТІ ІІСУСІ, ГОСПОДІ НАШОМУ. ОТОЖ, НЕХАЙ НЕ ЦАРЮЄ ГРІХ У СМЕРТНОМУ ВАШОМУ ТІЛІ, ЩОБ ВАМ ПІДКОРЯТИСЯ ЙОМУ В ПОХОТЯХ ЙОГО; І НЕ ВІДДАВАЙТЕ ЧАСТИН ВАШИХ ГРІХУ В РУКИ НЕПРАВДИ, АЛЕ ВІДДАЙТЕ СЕБЕ БОГУ, ЯК ОЖИВШОМУ З МЕРТВИХ, І ЧАСТИНИ ВАШІ БОГУ В РУКИ ПРАВЕДНОСТІ. ГРІХ НЕ ПОВИНЕН НАД НАМИ ВЛАДАРЮВАТИ” (РИМ. 6, 11-14).

Вас може зацікавити

23 червня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

20 січня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний