6.7 C
Lutsk
Понеділок, 27 Березень, 2023
Календар

5 липня 2019 року- календар

Седмиця 3-тя після П’ятидесятниці. Глас 1.
Петрів піст.
Сухоядіння.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Євсевія, єп. Самосатського (380).

Мч. Албана Британського (III — нач. IV вв.). Мчч. Зінона та Зіни (304). Мчч. Галактіона та  Іуліянії. Свт. Григорія, митр. Валашського (1834) (Рум.).

Сщмчч. Феодората Гавриїла дияконів (1938).

Євангельські читання

Рим., 101 зач., IX, 6-19. Мф., 38 зач., X, 32-36; XI, 1.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский “Всякого, кто исповедает Меня перед людьми, того исповедаю и Я перед Отцем Моим Небесным”.Чи важко сповідувати Господа? Немає ніякої важкості.

 

Яка праця потрібна коли Господь наш Ісус Христос єдинородний син Божий та Бог, Який заради нас прийшов на землю, воплотився від Святого Духу та Марії Діви і став людиною, розіп’ятий, постраждав, похований, воскрес в третій день, піднявся на небо та седить праворуч від Бога та Отця, і знову прийде судити живих та мертвих,- послав Духа Святого на св. апостолів, і зусиллями їх облаштував на землі святу Церкву, яка, навчаючи істині та освячуючи таїнствами, правильним шляхом веде  усіх вірних чад своїх в Царство Небесне?

 

Усе це ми повторюємо щоразу,  коли чуємо та читаємо символ віри. Візьми ці істини , вкарбуй їх у своєму серці, та будь готовим, не боячись лиця людського, показати, що так чи інакше, потрібно вірувати, щоб спастиcь, готуючись разом і потерпіти те, що за це і потерпіти доведеться тобі.

 

Огороджуй, уста вчителів неправди і тих хто хулить християнство словом істини,- та отримаєш те, що обіцяно Богом. Ти сповідуєш його Богом та Спасителем перед людьми, а Він перед Богом Отцем сповідує, що ти вірний Його послідовник та сповідник.

Вас може зацікавити

11 лютого 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

25 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний