-5.6 C
Lutsk
Середа, 8 Грудень, 2021
Календар

6 березня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 1-а Великого посту. Глас 4.
Великий піст.
Монастирський устав: cухоядіння (хліб, овочі, фрукти).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЗнайдення мощей мучеників, що в Євгенії постраждали (395-423).

Мчч. Маврикія та 70-ти воїнів: ФотинаФеодораФилипа та інших (бл. 305). Прпп. ФаласіяЛимнія і Варадата, пустельників Сирійських (V). Прп. Афанасія спов. (821).

Сщмчч. Іосифа та Володимира пресвітерів, Іоанна диякона та мч. Іоанна (1918). Сщмчч. Михаїла, ІоаннаВіктора, ІоаннаСергіяАндріяПавла пресвітерів, прмчч. Сергія та Антипи, прмц. Параскеви, мчч. Стефана та Миколая, мцц. ЄлисаветиІрини та Варвари (1938). Мч. Андрія (1941). Прмч. Філарета (1942).

Читання

На 6-му часі: Іс. III, 1-14. На веч.: Бут. II, 20 – III, 20. Притч. III, 19-34.

Літургія Передосвячених Дарів. Після заамвонної молитви – молебний канон вмч. Феодору Тирону та  благословення колива.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Господь гордим противиться, смиренним же дає благодать” (Прит. 3, 34). Пригадай особливо слова ці, коли йдеш на сповідь.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Нічого так, як гордість, не в’яже язика сказати: грішний. Смирися же перед Господом, не пошкодуй себе, не бійця лиця людини. Розкрий сором свій та омиєшся; покажи рани свої та зцілишся; розкажи всі неправди твої та будеш виправданий.

 

Чим безжаліснішим будеш до себе, тим більше жалості проявить до тебе Господь, і відійдеш ти з солодким почуттям помилування. Це і є благодать Господа нашого Іісуса Христа, яка дається від Нього тим, хто смиряє себе щирим сповідуванням гріхів своїх.

Вас може зацікавити

6 серпня 2019 року- календар з повчанням

Редактор Головний

4 вересня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

18 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний