21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Всі новини Календар

31 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Cедмиця 22 після П’ятидесятниці. Посту немає.
Апостола і євангеліста Луки (I). Мч. Марина (IV). Прп. Юліана (IV). Вмц. Злати (Хриси) (1795) (Болг.). Свт. Петра Цетиньського (1830) (Серб.). Сщмчч. Андрія Воскресенського, Сергія Бажанова, Миколая Соколова і Сергія Гусєва пресвітерів, мц. Єлисавети Кримової (1937). Знайдення мощей прп. Іосифа, ігумена Волоцького, чудотворця (2001).

Євангельські Читання

Утр.: – Ін. 21:15-25 (зач. 67). На літ.: – Ап.: Кол. 2:20-3:3 (зач. 256).; Ап.: 4:5-9, 14,18 (зач. 260 від полу). Єв.: Лк. 9:23-27 (зач. 44).; Ап.: Лк. 10:16-21 (зач. 51).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

НЕ СОРОМСЯ СПОВІДУВАТИ ГОСПОДА ІІСУСА ХРИСТА, ЩО ВОПЛОТИВСЯ СИНОМ БОЖИМ ТА СПОКУТУВАВ СВОЄЮ ХРЕСНОЮ СМЕРТЮ, ВОСКРЕСІННЯ ЖЕ ТА ВОЗНЕСІННЯМ СВОЇМ ВІДКРИВ НАМ ВХІД У ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ.

 

ЯКЩО ТИ ПОСОРОМИШСЯ, ТО І ВІН ПОСОРОМИТЬСЯ ТЕБЕ, “КОЛИ ПРИЙДЕ У СЛАВІ СВОЇЙ ТА ОТЦЯ І СВЯТИХ АНГЕЛІВ”. НИНІ У СУСПІЛЬСТВІ ПІШЛА МОДА ЗОВСІМ НЕ ГОВОРИТИ ПРО ГОСПОДА ТА ПРО СПАСІННЯ, ТОДІ ЯК СПОЧАТКУ ТІЛЬКИ І МОВИ БУЛО, ЩО ПРО ЦІ ДОРОГІ РЕЧІ.

 

ДО ЧОГО Ж БІЛЬШЕ ЛЕЖИТЬ СЕРЦЕ, ПРО ТЕ І МОВА ОХОЧЕ ВЕДЕТЬСЯ. НЕВЖЕ ДО ГОСПОДА МЕНШЕ СТАЛО ЛЕЖАТИ СЕРЦЕ? З ОГЛЯДУ НА СТАН РЕЧЕЙ, ОЧЕВИДНО, ЩО ТАК. ОДНІ ЗОВСІМ НЕ ВІДАЮТЬ ПРО НЬОГО, ДРУГІ ХОЛОДНІ ДО НЬОГО; ПОБОЮЮЧИСЬ НАТРАПИТИ НА ТАКИХ, І ТІ, ЯКІ ТЕПЛІ ДО ГОСПОДА, НЕ ЗАВОДЯТЬ ПРО НЬОГО МОВИ, І СВЯЩЕНСТВО МОВЧИТЬ.

 

І ВИЙШЛО, ЩО МОВА ПРО ГОСПОДА СПАСИТЕЛЯ І ПРО ГОЛОВНУ НАШУ СПРАВУ – СПАСІННЯ – ВИКЛЮЧЕНА ІЗ ПРЕДМЕТІВ РОЗМОВИ, ЩО ПРИЙНЯТІ У СУСПІЛЬСТВІ. ЩО Ж, СКАЖЕТЕ, НЕВЖЕ ТІЛЬКИ І ГОВОРИТИ, ЩО ПРО ЦЕ? ДЛЯ ЧОГО Ж ТІЛЬКИ ПРО ЦЕ?

 

ПРО ВСЕ МОЖНА ГОВОРИТИ З ЦІЄЇ ТОЧКИ ЗОРУ, ТАК ЩО МОВА ВЗАГАЛІ БУДЕ ВИРІЗНЯТИСЯ ДУХОМ ХРИСТОВИМ. ТОДІ І МОЖНА БУДЕ ВГАДАТИ, ГОВОРЯТЬ ХРИСТИЯНИ ЧИ ЯЗИЧНИКИ, А НИНІ ВИ ЦЬОГО НЕ ВГАДАЄТЕ НІ ЗА РЕЧАМИ, НІ ЗА ПИСАННЯМ.

 

ПЕРЕДИВІТЬСЯ ВСІ ЖУРНАЛИ, ПРО ЩО ТІЛЬКИ НЕ ПИШУТЬ? АЛЕ ПОВЕСТИ МОВУ ПО-ХРИСТИЯНСЬКИ НІКОМУ НЕМАЄ ОХОТИ.

Вас може зацікавити

Для чого Господь залишив людям заповіді

Редактор Головний

25 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Про молитву, збереження серця та надмірні турботи – повчання прп. Серафима Саровського

Редактор Головний