18.3 C
Lutsk
П’ятниця, 21 Червень, 2024
Всі новини Календар

31 липня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 6-та після П’ятидесятниці. Глас 4.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Еміліана (363). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Іакінфа Амастридського (IV).

Прп. Памви пустельника (IV). Прп. Іоана Багатостраждального, Печерського (1160). Прп. Памви, затворника Печерського (XIII).

Євангельські Читання

Рим., 100 зач., IX, 1-5. Мф., 32 зач., IX, 18-26.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГОВОРИЛА КРОВОТОЧИВА: “ЯКЩО ТІЛЬКИ ДОТОРКНУСЯ ДО ОДЯГУ ЙОГО (ГОСПОДА), ОДУЖАЮ”, – І ОТРИМАЛА ПО ВІРІ СВОЇЙ.

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ДЛЯ НАС НЕОБХІДНИМ Є ВІДЧУТТЯ ДОТИКУ, ЩОБ ПРИЙНЯТИ НЕЧУТТЄВУ СИЛУ. ГОСПОДЬ ТАК І ВЛАШТУВАВ. ЦЕРКВА ЙОГО СВЯТА МАЄ ВИДИМИЙ УСТРІЙ.

 

РІЗНОМАНІТНІ ЧАСТИНИ ЇЇ ОБІЙМАЮТЬ НАС, І МИ СТИКАЄМОСЯ З НИМИ. СИЛА БОЖА, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ ЦЕРКВИ, ПРИЙМАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ТАКИЙ ДОТИК, У ЯКОГО Є НАСЛІДНИК – ВІРА, ЯКА ГОВОРИТЬ: “ЯКЩО ТІЛЬКИ ДОТОРКНУСЬ – ВИДУЖАЮ”.

 

ЦЕРКВА – ЦЕ ТІЛО І РИЗА ГОСПОДА. ЧАСТИНИ, ЯКІ МИ БАЧИМО, ДО ЯКИХ ДОТОРКАЄМОСЯ, – БОЖЕСТВЕННІ ТАЇНСТВА, А ОСОБЛИВО ПІСЛЯ ХРЕЩЕННЯ ТА МИРОПОМАЗАННЯ, ТАЇНСТВА ТІЛА ТА КРОВІ ГОСПОДА У СОЮЗІ З ТАЇНСТВОМ ПОКАЯННЯ.

 

АЛЕ І У ВСІХ ІНШИХ ЧАСТИНАХ ЗІТКНЕННЯ З ВІРОЮ МОЖЕ ЗАЛУЧАТИ НЕОБХІДНУ СИЛУ ВІД ГОСПОДА, ЯКИЙ КРУГОМ Є І БАЧИТЬ ВСЯКОГО І В СЕРЦЕ ЙОГО ГОВОРИТЬ: ВПЕРЕД, ЧАДО!

 

ВІЛЬНОДУМЦІ, УСІ, ХТО НЕТЕРПИМО СТАВИТЬСЯ ДО ЗОВНІШНЬОГО ЧИНУ ЦЕРКВИ, САМІ СЕБЕ ЛИШАЮТЬ ТАКИМ ЧИНОМ МОЖЛИВОСТІ З’ЄДНАТИСЯ З ВНУТРІШНЬОЮ, БОЖЕСТВЕННОЮ СИЛОЮ. ТОМУ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ХВОРИМИ І ПІД ВПЛИВОМ СУЄТНИХ ДУМОК ТА ПОЧУТТІВ ВИСНАЖУЮТЬСЯ, СОХНУТЬ ДУХОВНО І ЗАВМИРАЮТь.

Вас може зацікавити

14 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 січня 2021 року – православний календар

Редактор Головний

15 січня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний