13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Календар

30 травня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 6-а після Пасхи. Глас 5.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАп. від 70-ти Андроника та св. Юнії (I).

Мчч. СолохонаПамфамира та Памфалона воїнів (284-305). Свт. Стефана, Патріарха Константинопольського (893). Прп. Євфросинії, в миру Євдокії, блгв. вел. кн. Московської (1407). Знайдення мощей прмч. Адріана Ондрусівського. Прав. Іони Одеського (1924).

Євангельські Читання

Діян., 43 зач., XX, 7-12. Ін., 48 зач., XIV, 10-21 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

І якщо чого попросите в Отця во ім’я Моє, то зроблю“. Яка втішлива обіцянка! Але як мало користуються нею! Рідко хто тримає її у думці. Є такі, які зовсім не розуміють її та не приймають. Чому так? Тому що Господа не люблять, і заповідей Його не виконують. Ця невірність серця Господу присікає всяке дерзновіння звертатися до Бога з проханням, точно так, як і в життєвому побуті, несправний слуга не сміє просити про що-небудь господ своїх, знаючи, що не заслуговує ніякої милості.

Заведені молитви читаються своєю чергою, а в них є прохання дуже великі, але вони тільки читаються, а це, як відомо, далеко ще не молитва і не прохання. Стати з істинною молитвою перед Господом і простягти до Нього прохання по-іншому не можна, як тільки виправивши своє совісне до Нього ставлення.

Вас може зацікавити

21 січня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

30 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний