18.3 C
Lutsk
П’ятниця, 21 Червень, 2024
Календар

29 червня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 2-га після П’ятидесятниці. Глас 8.
Петрів піст.
Дозволяється їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Тихона, еп. Амафунтського (425). Совершается служба со славословиемПрп. Тихона Мединського, Калужського (1492). Прп. Тихона Луховського, Костромського чудотворця (1503). Прп. Мойсея Оптинського (1862). Перенесення  мощей свт. Феофана, Затворника Вишенського (2002).

Сщмч. Тигрія пресвітера и мчЕвтропія чтеця (404).

Сщмчч. Гермогена, еп. Тобольського, ЄфремаМихаїла та Петра пресвітерів и мч. Констянтина (1918).

Євангельські Читання

Рим., 86 зач., IV, 4-12. Мф., 22 зач., VII, 15-21 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“Бережіться лжепророків”. З початку християнства і до нині ще не було часу, коли би не мала значення ця пересторога. Господь не вказав, яких саме остерігатися неправдивих пророків, або як їх визначити? Вони змінюються, як мода, і кожен час породжує своїх.

Вони завжди виступають в одязі овечому, під видом доброзичливості у вчинках та з привидом істини у речах. У наш час одяг їх пошитий з прогресу, цивілізації, просвітлення, свободи думок та справ, особистого переконання, які не приймають віри, і тому подібного. Усе це улеслива покришка.

Тому-то, зустрічаючи виставку цього одягу, не спіши відкривати вуха твого мові одітих у нього пророків. Приглянься, чи не ховається вовк під цим овечим одягом. Знай, що Господь – єдиний двигун до істиної досконалості, єдиний пом’якшувач істини, який дає переконання, яке ніщо у світі не має сили похитнути. Тому, як тільки помітиш у промовах нових пророків яку-небудь тінь протиріччя вченню Господа, знай, що це вовки-хижаки, і відвернися від них.

Вас може зацікавити

18 вересня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

24 листопада 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

12 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний