23.4 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Всі новини Календар

25 квітня 2022 року – календар з повчанням

Світла седмиця – загальниця. Понеділок Світлої седмиці. 
Посту немає.

Прп. Василія спов., єп. Парійського (після 754).

Сщмч. Зінона, єп. Веронійського (близько 260). Прп. Ісаака Сиріна, у Сполеті Італійському (550). Прмчч. Мини, Давида та Іоанна (після 636). Прп. Анфуси діви (801). Прп. Афанасії ігумені (860). Прмч. Сергія (1938).

Муромської (ХII) і Білиницької (ХIII) ікон Божої Матері. Ікони Божої Матері «Благодатне Небо» (Херсонської) (XIX) (перехідне святкування в понеділок Світлої седмиці).

Євангельські Читання

Діян., 2 зач., I, 12-17, 21-26. Ін., 2 зач., I, 18-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

БЛАГОВІСТВУЮЧИ ВТІЛЕННЯ ГОСПОДА, АНГЕЛ ГОВОРИТЬ: “РАДУЙСЯ БЛАГОДАТНА!” І, ВІЩАЮЧИ ПАСТИРЯМ ПРО НАРОДЖЕННЯ ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ, ТЕЖ ГОВОРИТЬ “ЦЕ БЛАГОВІСТВУЮ ВАМ РАДІСТЬ ВЕЛИКУ”. АЛЕ, ГОВОРЯЧИ ЖІНКАМ ПРО ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДА, АНГЕЛ ГОВОРИТЬ ТІЛЬКИ: “ЙОГО НЕМАЄ ТУТ, ВІН ВОСКРЕС!” НЕ ДОДАЄ “РАДІЙТЕ”, БО РАДІСТЬ САМА СОБОЮ ЗАПОВНИТЬ СЕРЦЕ, ОСКІЛЬКИ СКОРО ПРИЙДЕ ПЕРЕКОНАННЯ, ЩО ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ГОСПОДЬ.

 

ТОДІ ЦЕ ПЕРЕКОНАННЯ БУЛО ВІДЧУТНИМ: АНГЕЛ ПІДГОТУВАВ ЙОГО, ГОСПОДЬ ЯВЛЕННЯМ СВОЇМ ЗАВЕРШИВ. І РАДІСТЬ БУЛА У ВСІХ НЕВИЧЕРПНОПОВНОЮ! НИНІ У НАС ЦЕРКВАХ, ЖИТЛАХ ТА ПЛОЩІ – ВСЕ ОДЯГНЕНЕ У РЕЧІ РАДОСТІ І ВСІ ЗАХОПЛЮЮТЬСЯ ЗАГАЛЬНИМ ПОТОКОМ РАДОСТІ. АЛЕ ТИ КІЛЬКА СВОЇХ ДУМОК ВІДВЕРНИ ВІД ЦЬОГО ЗОВНІШНЬОГО І, ЗІБРАВШИСЬ У СЕРЦЕ, ПОСТАВ ІСТИНУ ВОСКРЕСІННЯ У ВСІЙ ШИРОТУ, ГЛИБИНІ ТА ВИСОТІ ЙОГО, ЩОБ НЕ ЗОВНІШНЬО ТІЛЬКИ БУТИ ЗАДОВОЛЕНИМ, АЛЕ І В СОБІ САМОМУ НОСИТИ ДУХ РАДОСТІ, ЯКИЙ ВИХОДИТЬ З СЕРЕДИНИ, ЯК СТРУМ СВІТЛОЇ ВОДИ, ЩО Б’Є ІЗ НАДР ЗЕМЛІ.

Вас може зацікавити

Зі сльозами на очах, скорботою та біллю: У Вишневі поховали захисника Петра Гаражджука, який загинув за Україну

Редактор Головний

Священники Волинської єпархії УПЦ відвідали з гуманітарною місією військових ЗСУ на Сході

Редактор Головний

У день свята Богоявлення архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний