6.8 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Всі новини Календар

20 травня 2023 року – календар з повчанням

Седмиця 5 після Пасхи. Посту немає.
Спомин явлення на небі Хреста Господнього в Єрусалимі (351). Мч. Акакія сотника (303). Прпп. Іоанна Зедазнійського та учнів його: Авива, єп. Некреського, Антонія Марткопського, Давида Гареджийського, Зенона Ікалтського, Фадея Степанцминдського, Ісе (Ієссея), єп. Цілканського, Іосифа, єп. Алавердського, Ісидора Самтавійського, Михаїла Улумбійського, Пірра Бретського, Стефана Хірського та Шіо Мгвімського (VI) (Груз.). Прп. Нила Сорського (1508). Знайдення мощей прп. Нила Мироточивого (1815). Любецької (ХI) і Жировицької (1470) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

На літ.: – Ап.: Діян. 15:35-41 (зач. 37).; Хресту: 1Кор. 1:18-24 (зач. 125). Єв.: Ін. 10:27-38 (зач. 38).; Хресту: Ін. 19:6-11,13-20,25-28,30-35 (зач. 60).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“КОЛИ НЕ ВІРИТЕ МЕНІ, ВІРТЕ СПРАВАМ МОЇМ”, – ГОВОРИТЬ ГОСПОДЬ. СПРАВИ ГОСПОДНІ ЯВНИМИ БУЛИ ВСІМ, І ВІН МІГ ВКАЗАТИ НА НИХ ГЛАСНО. ЦЕ – ЗЦІЛЕННЯ РІЗНИХ ХВОРОБ, ВИГНАННЯ БІСІВ, ВЛАДА НАД ПРИРОДОЮ, ЗНАННЯ СЕРДЕЧНИХ ПОМИСЛІВ, ПРОРОЦТВО МАЙБУТНЬОГО, СИЛА СЛОВА ТА ГОСПОДСТВО НАД ДУШАМИ. УСІ ВОНИ ДОКАЗУЮТЬ ЯСНО, ЩО ІІСУС ХРИСТОС ВІД БОГА, І ЩО СЛОВО ЙОГО – ІСТИНА.

 

ДЛЯ НАС ДО ТИХ СПРАВ ПРИЄДНАЛИСЯ ЩЕ – ДИВНА СМЕРТЬ, ВОСКРЕСІННЯ, ВОЗНЕСІННЯ, ЗІШЕСТЯ СВЯТОГО ДУХА, ЗАСНУВАННЯ ЦЕРКВИ, ДИВНІ ДАРИ ДУХОВНІ У ВІРУЮЧИХ, ПЕРЕМОГА НАД ЯЗИЧНИЦТВОМ ТА БЛАГОДАТНІ СИЛИ, ЯКІ ДО ЦИХ ПІР НЕ ПЕРЕСТАЮТЬ ДІЯТИ У ЦЕРКВІ БОЖІЙ. УСЕ ЦЕ СПРАВИ ГОСПОДА.

ВСЯКОМУ НЕВІРУЮЧОМУ МОЖНА СКАЗАТИ: ЯКЩО НЕ ВІРИШ СЛОВУ, ПОВІР СПРАВАМ ТИМ, ЯКІ ГОЛОСНО СВІДЧАТЬ ПРО БОЖЕСТВО ГОСПОДА НАШОГО ІІСУСА ХРИСТА, І ПОВІРИВШИ, ПРИЙМИ ВСЮ ЙОГО ІСТИНУ.

 

АЛЕ ЯК ТОДІ ВІДПОВІДАЛИ ІУДЕЇ ГОСПОДУ? – ЗНОВУ “ШУКАЛИ, ЩОБ СХОПИТИ ЙОГО”. А ЩО НИНІШНІ НЕВІРИ? СИДЯТЬ І ПЛЕТУТЬ БРЕХНЮ НА БРЕХНЮ, ЩОБ “СХОПИТИ” НЕ ГОСПОДА – БО ЦЕ НЕ В ЇХНІХ СИЛАХ – А ТИХ, ЯКІ ПРОСТІ У ВІРІ ТА НЕ МОЖУТЬ РОЗПЛУТАТИ ЇХНІ ХИТРОСПРЕТІННЯ.

Вас може зацікавити

6 грудня – пам’ять святого благовірного князя Олександра Невського

Редактор Головний

17 квітня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Неділю 9-ту після П’ятдесятниці архієпископ Нафанаїл очолив Літургію у Хрестовоздвиженському храмі Луцька

Редактор Головний