-1.1 C
Lutsk
Четвер, 20 Січень, 2022
Всі новини Календар

20 липня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 5-та після П’ятидесятниці. Глас 3.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знаком

Прп. Фоми, що в Малії (X). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Акакія, про якого розказується в Лествиці (VI).

Прп. Євфросинії, в миру Євдокії, кн. Московської (1407). Мчч. ПерегрінаЛукіянаПомпеяІсихіяПапіяСаторніна і Германа (II). Мч. Євангела (284-305). Мц. Кіріакії (IV). Прмчч. Єпіктета пресвітера і Астіона монаха (290). Знайдення мощей прп. Герасима Болдинського (2001).

Сщмч. Павла пресвітера (1918).

Влахернської ікони Божої Матері.

Євангельські Читання

Рим., 114 зач., XIV, 9-18. Мф., 46 зач., XII, 14-16, 22-30, і за середу: Рим., 117 зач., XV, 7-16. Мф., 48 зач., XII, 38-45. Прп. Євфросинії: Гал., 208 зач., III, 23-29. Мф., 104 зач., XXV, 1-13 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ХТО НЕ ЗІ МНОЮ, ТОЙ ПРОТИ МЕНЕ; І ХТО НЕ ЗБИРАЄ ЗІ МНОЮ, ТОЙ РОЗКИДАЄ”. ВИХОДИТЬ, ЩО МОЖНА ЦІЛИЙ ВІК ТРУДИТИСЯ І ДУМАТИ, ЩО ЗІБРАНО БАГАТО ВСЯКОГО ДОБРА, А ВСЕ НІ ДО ЧОГО, ОСКІЛЬКИ ЗІБРАНО БУЛО НЕ З ГОСПОДОМ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЩО Ж ОЗНАЧАЄ “ЗБИРАТИ З ГОСПОДОМ”?  ТРУДИТИСЯ І ДІЯТИ ПО ВІРІ В ГОСПОДА, ЗА ЗАПОВІДЯМИ ЙОГО, З ДОПОМОГОЮ БЛАГОДАТІ ЙОГО, НАДИХАЮЧИСЬ ОБІТНИЦЯМИ ЙОГО, – ЖИТИ ТАК, ЩОБ ДУХОМ ЖИТТЯ БУВ ДУХ ХРИСТА.

 

Є У СВІТІ ДВІ СФЕРИ – ДОБРА І ЗЛА, ІСТИНИ ТА НЕПРАВДИ. ТІЛЬКИ ДОБРО ТА ІСТИНА СКЛАДАЮТЬ СПРАВЖНЄ МАЙНО, МІЦНЕ ТА ЦІННЕ, АЛЕ ДОБРО ТА ІСТИНА ТІЛЬКИ ВІД ГОСПОДА, І ЗДОБУВАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ З ДОПОМОГОЮ ЙОГО.

 

ЗРОЗУМІЛО, ХТО НЕ З ГОСПОДОМ ЗБИРАЄ, ТОЙ НЕ ЗБЕРЕ ІСТИНИ І ДОБРА, НЕ ЗБЕРЕ ТОГО, ЩО МОЖНА НАЗВАТИ СПРАВЖНІМ МАЙНОМ, МІЦНИМ ТА ЦІННИМ, ТОЖ ЩО БИ НЕ ЗБИРАВ ХТО, ВСЕ НЕ НА КОРИСТЬ, ВСЕ – ДАРЕМНА ПРАЦЯ, ДАРЕМНА ТРАТА СИЛ ТА ЧАСУ.

Вас може зацікавити

Церква протиставляє вченню Константинопольського патріархату про першість принцип соборності, – митр. Антоній

Редактор Головний

Напередодні престольного свята єпископ Афанасій очолив всенічне бдіння у Боратині

Редактор Головний

Митр. Афанасій Лімасольський розповів, як християнину розумно використовувати свій вільний час

Редактор Головний