18.3 C
Lutsk
Неділя, 8 Вересень, 2024
Всі новини Календар

20 червня 2024 року – календар з повчанням

Седмиця 7 після Пасхи.                                                                               Посту немає.


Вілійської ікони Божої Матері «Знамення» (1889) (перехідне святкування в четвер після Вознесіння). Мч. Феодота Анкірського (303). Мцц. Калерії (Валерії), Киріакії та Марії в Кесарії Палестинській (284–305). Сщмч. Маркеліна, папи Римського, і мчч. Клавдія, Киріна й Антоніна (304). Сщмч. Маркела, папи Римського, мчч. Сисинія та Киріака дияконів, Смарагда, Ларгія, Апроніана, Сатурнина, Папія та Мавра воїнів і Крискентіана, мцц. Пріскилли, Лукини та Артемії царівни (304–310). Сщмчч. Андроника (Нікольського), архієп. Пермського, Олександра Осетрова, Валентина Бєлова, Веніаміна Луканіна, Віктора Никифорова, Олександра Махетова, Павла Аношкіна, Володимира Бєлозерова, Ігнатія Якимова, Михаїла Денисова, Миколая Онянова, Павла Соколова, Олександра Преображенського, Миколая Рождественського, Миколая Конюхова пресвітерів, Григорія Смирнова диякона і мчч. Афанасія Жуланова та Олександра Зуєва (1918); сщмч. Петра Кузнєцова пресвітера (1919). Прославлення прав. Павла Таганрозького (1999). Собор Іваново-Вознесенських святих.


Євангельські Читання

На літ.: – Ап.: Діян. 25:13-19 (зач. 48). Єв.: Ін. 16:23-33 (зач. 55).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Воістину, воістину кажу вам: про що не попросите Отця в ім’я Моє, дасть вам” (Ін.16:23), – сказав Господь і ще з підтвердженням: “істинно, істинно кажу вам”. Який сором для нас, що ми не вміємо користуватися такою непорушною обітницею! І добре б тільки нам сором від того; а то кидається тінь на саму обітницю, начебто вона надто велика і нездійсненна. Ні, вина вся на нас, і головним чином у тому, що ми не усвідомлюємо себе вірними рабами Христовими, і совість не дає нам сподіватися якоїсь милості від Господа.

 

До того ж і те буває, що якщо іноді і приступає хто просити про це Бога, то з роздвоєною душею: згадає про те мимохідь у молитві своїй раз і два – і кидає, та й каже потім: “не чує Бог”. Ні, просячи чогось особливо, треба тримати невідступність і невтомність у молитві, подібно до вдови, яка і безсердечного суддю докучанням своїм змусила задовольнити її прохання. Справжні молитвеники, просячи що-небудь у молитві, з’єднують із молитвою піст, бдіння, різні обмеження й усяке добродійство, до того ж просять не день, не два, а місяці й роки; зате й отримують. Їх і наслідуйте, якщо бажаєте мати успіх у молитві.

Вас може зацікавити

Сиротою залишилася півторарічна донечка: клірики єпархії звершили Чин поховання захисника України

Редактор Головний

Соромно, що ім’ям Героя священники ПЦУ прагнуть собі слави: коментар щодо поховання воїна у селі Діброва

Редактор Головний

9 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний