25.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Липень, 2024
Календар

19 лютого 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 37-а після П’ятидесятниці. Глас 3.
День пісний.
Дозволяється риба.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Вукола, єп. Смирнського (бл. 100).

Мцц. Дорофеї діви, жінок ХристиниКалисти і мч. Феофіла (288-300). Мц. Фавсти діви і мчч. Євиласія і Максима (305-311). Мч. Юліана Ємиського (312). Прпп. Варсонофія Великого й Іоанна Пророка (VI). Свт. Фотія, Патріарха Константинопольського (891). Мцц. дів МарфиМарії і брата їх, прмч. Ликаріона отрока.

Сщмч. Димитрія пресвітера та мч. Анатолія (1921). Сщмч. Василія пресвітера (1930). Сщмч. Олександра пресвітера (1938).

Євангельські Читання

2 Пет., 64 зач., I, 1-10. Мк., 58 зач., XIII, 1-8.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ПЕРЕРАХУВАВШИ ЧЕСНОТИ, ЗАДЛЯ ЗДОБУТКУ ЯКИХ ТРЕБА ДОКЛАСТИ ВСІХ ЗУСИЛЬ, ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ БЛАГОДАТНИХ СИЛ, АПОСТОЛ ДОДАТКОВО СКАЗАВ: “ЯКЩО ЦЕ У ВАС Є ТА ПОМНОЖИТЬСЯ, ТО ВИ НЕ ЗАЛИШИТЕСЯ БЕЗ УСПІХУ ТА ПЛОДУ У ПІЗНАННІ ГОСПОДА НАШОГО ІІСУСА ХРИСТА”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЯКІ ЦЕ ЧЕСНОТИ, НАВЕДЕНО БУЛО РАНІШЕ. ТЕПЕР ДОБАВИМО ТІЛЬКИ, ЩО ЧЕСНОТИ ЦІ НЕОДНОРАЗОВО ПРОЯВИТИ СЛІД, АЛЕ ТАК ЗРОБИТИ, ЩОБ ВОНИ ЗАВЖДИ ПЕРЕБУВАТИ У НАС, УКОРЕНИВШИСЬ, – І, БУДУЧИ ТАКИМИ, НЕ СТОЯЛИ НА ОДНІЙ СХОДИНЦІ, АЛЕ ВСЕ БІЛЬШЕ І БІЛЬШЕ МНОЖИЛИСЯ ТА ПІДРОСТАЛИ У СИЛІ ТА ПЛОДОВИТОСТІ.

 

ТІЛЬКИ У ТАКОМУ РАЗІ, ГОВОРИТЬ, БУДЕШ ТИ НЕ БЕЗПЛІДНИЙ “У ПІЗНАННІ ГОСПОДА НАШОГО ІІСУСА ХРИСТА”. ВХОДИТЬ У ПІЗНАННЯ ГОСПОДА ТОЙ, ХТО ВІРУЄ В НЬОГО ТА СПОВІДУЄ ЙОГО. ТИ ВІРУЄШ, ГОВОРИТЬ? ДИВИСЬ ЖЕ НЕ РОБИ ЦІЄЇ ВІРИ БЕЗПЛІДНОЇ. ЩОБ Ж ТРЕБА РОБИТИ, ЩОБ ВІРА МОЯ НЕ БУЛА ТАКОЮ? ДОСЯГАЙ УСПІХУ У КОЖНІЙ ЧЕСНОТІ. ДЕ СТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО ВІРУЙ І ЦЬОГО ДОСИТЬ: НІЧОГО БІЛЬШЕ НЕ ТРЕБА?! – ХТО ТАК ДУМАЄ, ТОЙ СЛІПИЙ.

Вас може зацікавити

21 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

14 вересня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

13 лютого 2021 року – православний календар 

Редактор Головний