8.7 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Календар

17 серпня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 9-а після П’ятидесятниці. Глас 7.
Успенський піст. 
Дозволяється їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСеми отроків, що в Єфесі: Максиміліана, ІамвліхаМартиніана, ІоаннаДіонісія, Єксакустодіана (Константина) та Антоніна(бл. 250, 408-450). Знайдення мощей прав. Олексія Бортсурманського (2000).

Мч. Єлевферія (ок. 305-311). Знайдення мощей свт. Арсенія Елассонського. Прмц. Євдокії (362-364).

Прмч. Михаїла, мчч. Симеона і Димитрія  (1937).

Казансько-Пензенської ікони Божої Матері (1717).

День інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Правосланої Церкви. 

Євангельські Читання

Рим., 113 зач., XIV, 6-9. Мф., 64 зач., XV, 32-39.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У Євангелії, котре сьогодні ми чуємо у

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

храмах, є розповідь про те, як іншого разу наситив Господь супроводжуючий Його народ, щоб показати, що Він завжди готовий щедро наділяти віруючий народ.

 

Він міг робити це і кожного разу, але не робив, щоб не відучити від звичайного способу життя, Ним же заведеного, затвердженого та підтримуючого. Таким є Боже провидіння.

 

Головні всеосяжні дії промислу Божого здійснені спочатку при влаштуванні всіх речей; але влаштувавши все та пустивши у хід, Бог не зв’язав Себе нічим.

 

Він діє як господар у домі, який наводить порядки, підтримуючи їх, не зв’язує себе ними, а ставиться до них владно, з господарським благим наміром.

 

Противники віри не розуміють значення Божого, промислу і, розширюючи його в думках своїх далі потрібних меж і не бачачи здійснення своїх роздумів на ділі, заперечують сам промисел.

 

Того промислу, якого вони потребують, точно немає; але без сумніву є такий, який угодно заснувати та утримувати Самому Господу Богу.

Вас може зацікавити

10 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

20 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

14 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний