11.1 C
Lutsk
Субота, 13 Квітень, 2024
Відео

13 листопада 2022 року – календар з повчанням

Апп. від 70-ти Стахія, Амплія, Урвана, Наркіса, Апелія та Аристовула (I). Мч. Єпимаха (близько 250).

Прп. Маври (V). Прпп. Спиридона і Никодима, просфорників Печерських, у Ближніх печерах (XII). Прав. Петра Калнишевського (1803). Сщмч. Іоанна пресвітера (1917). Прмч. Леоніда (1918); сщмчч. Всеволода, Олександра, Сергія, Олексія, Василія, Петра, Василія пресвітерів, прмчч. Анатолія, Євфросина і мч. Якова (1937); прмч. Інокентія (1938).

Євангельські Читання

Утр. –Єв. 11-те, Ін., 67 зач., XXI, 15-25. Літ. – Гал., 215 зач., VI, 11-18. Лк., 38 зач., VIII, 26-39 (про зцілення гадаринського біснуватого).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГАДАРИНСЬКИЙ БІСНУВАТИЙ ПІСЛЯ ЗЦІЛЕННЯ СВОГО ПРИСТАЄ ДО ГОСПОДА І БАЖАЄ БУТИ З НИМ ЗАВЖДИ; ОПІСЛЯ, ПОЧУВШИ ВОЛЮ ЙОГО, ІДЕ ТА ПРОПОВІДУЄ ПРО БЛАГОДІЯННЯ, ЯКЕ ВІН ОТРИМАВ, УСІМ МІСТОМ. БЛАГОДІЙНИК НАВЕРТАЄТЬСЯ, ВОЛЯ ЙОГО СТАЄ ЗАКОНОМ ДЛЯ ОБЛАГОДІЯНОГО, І МОВА ЙОГО НЕ МОЖЕ СТРИМАТИСЯ, ЩОБ НЕ ГОВОРИТИ ПРО ТЕ, ЩО ОТРИМАНО ВІД НЬОГО.

 

ЯКБИ МИ МАЛИ У ПАМ’ЯТІ ВСІХ БЛАГ, ОТРИМАНИХ ВІД ГОСПОДА, ТО НЕ БУЛО БИ МІЖ НАМИ НЕВДЯЧНИХ, НЕ БУЛО БИ ПОРУШНИКІВ СВЯТОЇ ВОЛІ ЙОГО, НЕ БУЛО БИ ТАКИХ, ЯКІ НЕ ЛЮБИЛИ БИ ЙОГО БІЛЬШЕ ВСЬОГО. У ХРЕЩЕННІ МИ ПОЗБАВЛЕНІ ПРАБАТЬКІВСЬКОГО ГРІХА І ВСІЄЇ ЙОГО ЗГУБНОСТІ; У ПОКАЯННІ ПОСТІЙНО ОМИВАЄМОСЯ ВІД ГРІХІВ, ЯКІ БЕЗПЕРЕСТАНКУ ПРИЛІПЛЮЮТЬСЯ ДО НАС.

 

ПРОВИДІННЯМ БОЖИМ ОХОРОНЯЄМОСЯ ВІД БІД, НЕ РІДКО ТИХ, ЯКІ МИ НЕ БАЧИМО, І ОТРИМУЄМО НАПРАВЛЕННЯ У ЖИТТІ, ЯКЕ НАЙБІЛЬШ БЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ НАС ТА СПРИЯТЛИВЕ ДЛЯ ЦІЛЕЙ НАШИХ; ТАК І ВСЕ, ЩО МАЄМО, ВСЕ ВІД ГОСПОДА. ТОМУ НАМ СЛІД УСІЄЮ ДУШЕЮ НАЛЕЖАТИ ГОСПОДУ, У ВСЬОМУ ВИКОНУВАТИ ВОЛЮ ЙОГО ТА ПРОСЛАВЛЯТИ ІМ’Я ЙОГО ПРЕСВЯТЕ, А ОСОБЛИВО ЖИТТЯМ ТА СПРАВАМИ, ЩОБ НЕ БУТИ ГІРШИМИ ЗА ГАДАРИНСЬКОГО БІСНУВАТОГО, ЯКИЙ ВІДРАЗУ Ж ВИЯВИВСЯ НАСТІЛЬКИ МУДРИМ, ЩО СТАВ ГІДНИМ ПРИКЛАДОМ НАСЛІДУВАННЯ ДЛЯ ВСІХ.

Вас може зацікавити

У ніч Славного Христового Воскресіння архієпископ Нафанаїл звершив урочисте богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій та священнослужителі Луцька звершили панахиду за загиблими під час протистоянь на Майдані

Редактор Головний

Значення Великої п’ятниці для сучасної людини. ВІДЕО

prvadmin