19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини

11 років тому брав у храмі благословіння на шлюб, а нині у ньому його відспівали

6 лютого 2024 року, у Свято-Петро-Павлівському храмі Луцька клірики Волинської єпархії УПЦ  звершили Чин похорону загиблого за Україну військовослужбовця Олексія Клімчука.

Очолив заупокійне богослужіння благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь. Йому співслужили настоятель храму прот. Богдан Линник та клірики Волинської єпархії.

Відомо, що Олексія Клімчука призвали на військову службу по мобілізації у минулому році. Чоловік не дожив більше місяця до 43 років. Він загинув, захищаючи територіальну цілісність України від російських загарбників, 31 січня неподалік Ямполівки на Донеччині. У воїна залишилася батьки та дружина.

“Сьогодні переживаємо біль, який не описати словами… Сьогодні скорбота та відчай переповнює наші серця. Сьогодні не має родини, якої би не торкнулося це горе. Сьогодні запалилася лампада воїна Олексія. Сьогодні мама – серед матерів, які не дочекалися з війни своїх синів. Назавжди впала дружина на коліна, вона уже ніколи не стане такою, якою була раніше, до цієї біди – щасливою, життєрадісною, люблячою всім серцем і душею чоловіка.

11 років тому довелося зустріти Олексія у цьому храмі. Чоловік прийшов брати благословіння на спільне сімейне життя. А сьогодні я молюся за упокій його безсмертної душі. І біль розриває серце.. Він народився у селі, та ніколи не  думав, що стане Героєм нашої держави. Був медиком, тож врятував не одне життя своїх побратимів. І до нині сім’я отримує листи з подяками від солдатів, життя яких врятував Олексій.

Нехай Господь упокоїть душу новопреставленого в оселях праведних”, – висловив співчуття настоятель храму прот. Богдан Линник.

Поховали захисника на кладовищі села Вишеньки Луцького району.

Вічна і блаженна пам‘ять новопреставленому воїну!  

Вас може зацікавити

Як подяка Богу допомагає зцілити душу – Предстоятель УПЦ

Редактор Головний

У день Успіння Пресвятої Богородиці архієпископ Нафанаїл очолив богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Волинська єпархія УПЦ організовує паломницьку поїздку до Почаєва

Редактор Головний