9.5 C
Lutsk
П’ятниця, 1 Березень, 2024
Всі новини Календар

11 лютого 2022 року – календар з повчанням

 

Седмиця 34-а після П’ятидесятниці. Глас 8.
День пісний.
Дозволяється риба.

Совершается служба на шестьПеренесення мощей сщмч. Ігнатія Богоносця (107). 

Мчч. РоманаЯковаФілофеяІперихіяАвиваЮліана та Паригорія  (297). Мчч. Сильвана єпископа, Луки диякона і  Мокія читця(312). Свт. Лаврентія, затворника Печерського, єп. Туровського (1194). Прп. Лаврентія, затворника Печерського, у Дальних печерах (XIII-XIV). Свтт. Герасима (бл. 1441-1467), Питирима (1455) та Іони  (1470), єпископів Великопермських, Устьвимських. Собор Коми святих. Собор Єкатеринбурзьких святих.

Сщмчч. Іоанна та Леонтія пресвітерів, Константина диякона і з ними 5 мучеників (1920).

Євангельські Читання

2 Пет., 64 зач., I, 1-10. Мк., 58 зач., XIII, 1-8, і за суботу (під зачало): 2 Тим., 293 зач., II, 11-19. Лк., 88 зач., XVIII, 2-8. Сщмч.: Євр., 311 зач., IV, 14 – V, 6. Мк., 41 зач., IX, 33-41.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ПЕРЕРАХУВАВШИ ЧЕСНОТИ, ЗАДЛЯ ЗДОБУТКУ ЯКИХ ТРЕБА ДОКЛАСТИ ВСІХ ЗУСИЛЬ, ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ БЛАГОДАТНИХ СИЛ, АПОСТОЛ ДОДАТКОВО СКАЗАВ: “ЯКЩО ЦЕ У ВАС Є ТА ПОМНОЖИТЬСЯ, ТО ВИ НЕ ЗАЛИШИТЕСЯ БЕЗ УСПІХУ ТА ПЛОДУ У ПІЗНАННІ ГОСПОДА НАШОГО ІІСУСА ХРИСТА”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЯКІ ЦЕ ЧЕСНОТИ, НАВЕДЕНО БУЛО РАНІШЕ. ТЕПЕР ДОБАВИМО ТІЛЬКИ, ЩО ЧЕСНОТИ ЦІ НЕОДНОРАЗОВО ПРОЯВИТИ СЛІД, АЛЕ ТАК ЗРОБИТИ, ЩОБ ВОНИ ЗАВЖДИ ПЕРЕБУВАТИ У НАС, УКОРЕНИВШИСЬ, – І, БУДУЧИ ТАКИМИ, НЕ СТОЯЛИ НА ОДНІЙ СХОДИНЦІ, АЛЕ ВСЕ БІЛЬШЕ І БІЛЬШЕ МНОЖИЛИСЯ ТА ПІДРОСТАЛИ У СИЛІ ТА ПЛОДОВИТОСТІ.

 

ТІЛЬКИ У ТАКОМУ РАЗІ, ГОВОРИТЬ, БУДЕШ ТИ НЕ БЕЗПЛІДНИЙ “У ПІЗНАННІ ГОСПОДА НАШОГО ІІСУСА ХРИСТА”. ВХОДИТЬ У ПІЗНАННЯ ГОСПОДА ТОЙ, ХТО ВІРУЄ В НЬОГО ТА СПОВІДУЄ ЙОГО. ТИ ВІРУЄШ, ГОВОРИТЬ? ДИВИСЬ ЖЕ НЕ РОБИ ЦІЄЇ ВІРИ БЕЗПЛІДНОЇ. ЩОБ Ж ТРЕБА РОБИТИ, ЩОБ ВІРА МОЯ НЕ БУЛА ТАКОЮ? ДОСЯГАЙ УСПІХУ У КОЖНІЙ ЧЕСНОТІ. ДЕ СТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО ВІРУЙ І ЦЬОГО ДОСИТЬ: НІЧОГО БІЛЬШЕ НЕ ТРЕБА?! – ХТО ТАК ДУМАЄ, ТОЙ СЛІПИЙ.

Вас може зацікавити

8 січня – Собор Пресвятої Богородиці.

Редактор Головний

8 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Святкова всенічна напередодні дня пам’яті собору Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

Редактор Головний