18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Календар

10 вересня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 13-а після П’ятидесятниці. Глас 3.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Мойсея Мурина (бл. 400). Совершается служба со славословиемПрп. Савви Крипецького, Псковського (1495). Совершается служба с полиелеемЗнайдення мощей прп. Іова Почаївського (1659). Совершается служба со славословиемСобор преподобних отців Києво-Печерських, які в Дальніх печерах (прп. Феодосія) спочивають.

Прав. Анни пророчиці, дочки Фануїлевої, яка зустріла Господа Іісуса Христа в храмі Єрусалимському (I). Мц. Шушаніки, кн. Ранської (V).

Сщмч. Олексія пресвітера (1918). Сщмч. Олександра диякона. Сщмч. Миколая пресвітера (1931). Прмчч. Казанських СергіяЛаврентіяСерафимаФеодосіяЛеонтіяСтефанаГеоргія, Іларіона, Іоанна і Сергія (1918). Сщмч. Василія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

2 Кор., 187 зач., VIII, 16 – IX, 5. Мк., 12 зач., III, 13-19, і за середу: 2 Кор., 189 зач., IX, 12 – X, 7. Мк., 13 зач., III, 20-27. Прпп.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 24 зач., VI, 17-23 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У Євангеліє, яке сьогодні ми чуємо у храмах, йдеться про те, що вибрав Господь апостолів, “щоб з Ним були і щоб послати їх на проповідь, щоб вони мали владу зцілювати від хвороб та виганяти бісів”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

І кожен християнин вибраний, і вибраний для подібних справ, а саме: бути з Господом безперестанною пам’яттю про Нього і усвідомленням Його всюдиприсутності, проповіданням та виконанням Його заповідей і готовністю сповідувати віру свою у Нього.

 

У тому колі, де звершується таке сповідування, воно буде голосною проповіддю для всіх, хто чує. Кожен християнин має владу зцілювати недуги, не чужі, а свої і не тілесні, а душевні – гріхи та гріховні звички, виганяти бісів, відкидаючи злі помисли, ними погасивши усі пристрасті.

 

Роби так і будеш апостолом, виконавцем того, на що ти вибраний Господом. Коли досягнеш успіху у всьому цьому, тоді, може бути, Господь призначить тобі і особливе послання – рятувати інших, після того, як врятуєш себе, і допомагати всім, хто стикається з випробування, після того, як сам їх всі пройдеш, всі випробування, всі досліди у добрі та злі.

 

Але твоя справа – над собою працювати. На те вже ти вибраний, все інше – у руках Божих.

Вас може зацікавити

20 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

27 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

25 грудня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний