17.8 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини Календар

1 серпня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 8-ма після П’ятидесятниці.

Прп. Макрини, сестри свт. Василія Великого (380). Прп. Дія (близько 430).

Блгв. кн. Романа (Олеговича) Рязанського (1270). Прп. Паїсія Печерського, в Дальніх печерах (ХIV). Блж. Стефана (1427) і матері його Милиці (1405), Сербських. Знайдення мощей прп. Серафима, Саровського чудотворця (1903). Собор Курських святих.

Євангельські Читання

Утр. – Мф., 43 зач., XI, 27-30. Літ. – 1 Кор., 142 зач., IX, 13-18. Мф., 65 зач., XVI, 1-6 і за вівторок (під зачало): 1 Кор., 144 зач., Х, 5-12. Мф., 66 зач., XVI, 6-12. Прп.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 24 зач., VI, 17-23.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ФАРИСЕЇ ТА САДУКЕЇ ПРОСИЛИ ГОСПОДА ПОКАЗАТИ ЇМ ЗНАМЕННЯ; А ТОГО І НЕ БАЧИЛИ, ЩО ЗНАМЕННЯ У НИХ БУЛО ПЕРЕД ОЧИМА. ГОСПОДЬ САМ БУВ ЗНАМЕННЯМ; ЙОГО ВЧЕННЯ І СПРАВИ ЯСНО ПОКАЗУВАЛИ, ХТО ВІН;

 

ІНШИХ ДОКАЗІВ І НЕ ПОТРІБНО БУЛО.

“СПРАВИ, ЯКІ ТВОРЮ Я…, ВОНИ ГОВОРЯТЬ ПРО МЕНЕ” (ІН. 10, 25), ГОВОРИВ ВІН ІУДЕЯМ. ЛИЦЕ НЕБА, СОРОМИВ ЇХ ГОСПОДЬ, РОЗРІЗНИТИ ВМІЄТЕ, А ЗНАМЕННЯ ЧАСУ НЕ МОЖЕТЕ. ЧОМУ З НИМИ ТАКЕ СТАЛОСЯ?

 

ВОНИ ЖИЛИ ЗОВНІШНІЙ ЖИТТЯМ, А В СЕРЕДИНУ СЕБЕ НЕ ВНИКАЛИ. БЕЗ ЗІБРАНОСТІ, БЕЗ УВАГИ І САМОЗАГЛИБЛЕННЯ СПРАВ БОЖИХ НЕ ПОМІТИТИ, ЗРОЗУМІТИ ЇХ НЕ МОЖНА. ТЕЖ САМЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ І ДОСІ.

 

ХРИСТИЯНСТВО У ВСІХ ПЕРЕД ОЧИМА, ЯК ІСТИННЕ ЗНАМЕННЯ БОЖЕ, І ТІ, ХТО ДИВИТЬСЯ НА НЬОГО, НЕ БАЧАТЬ ТОГО, ВАГАЮТЬСЯ У ВІРІ І ВІДСТУПАЮТЬ. ОЧІ ЇХ ВТРАЧАЮТЬ ЗДАТНІСТЬ БАЧИМИ НА НЬОМУ ШТАМП БОЖЕСТВЕННОСТІ, І ВОНИ ГОТОВІ ПРОСИТИ ОСОБЛИВИХ ЗНАМЕНЬ З НЕБА, ПОДІБНО ІУДЕЯМ.

 

АЛЕ ЗНАМЕННЯ НЕ ДАЄТЬСЯ І НЕ ДАСТЬСЯ ТОМУ, ЩО ТІ, ХТО ШУКАЄ, ТІЛЬКИ СПОКУШАЛИСЯ, А НЕ ТОМУ, ЩОБИ ІТИ ШЛЯХОМ ХРИСТОВИМ. ТИ ТІЛЬКИ ВСТАНЬ НА ЦЕЙ ШЛЯХ, І ВЖЕ З ПЕРШОГО КРОКУ ПОБАЧИШ, ЩО ВІН БОЖЕСТВЕНИЙ, ВЕДЕ ДО БОГА І БОГА ДО ТЕБЕ НАБЛИЖАЄ.

 

ІУДЕЯМ ГОСПОДЬ СКАЗАВ: “ЗНАМЕННЯ НЕ ДАСТЬСЯ… ТіЛЬКИ ЗНАМЕННЯ ІОНИ ПРОРОКА”. І ТЕПЕРІШНІХ НЕВІРНИХ ПЕРЕДБАЧИВ ГОСПОДЬ, І ЇМ ПІДГОТУВАВ ВІДПОВІДЬ: “З’ЯВИТЬСЯ ЗНАМЕННЯ СИНА ЛЮДСЬКОГО НА НЕБІ; І ТОДІ ЗАГОЛОСЯТЬ ВСІ ЗЕМНІ ПЛЕМЕНА…”

Вас може зацікавити

У Лісовому клірики єпархії відспівали захисника України

Редактор Головний

22 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Молитвами дідуся Господь сподобив стати священником

Редактор Головний