0.6 C
Lutsk
Вівторок, 7 Лютий, 2023
Всі новини Календар

17 червня 2022 року – календар з повчанням

Свт. Митрофана, патр. Константинопольського (близько 326).

Мчч. Фронтасія, Северина, Северіана та Силана (I). Мч. Конкордія (близько 175). Сщмч. Астія, єп. Диррахійського (II). Прп. Зосими, єп. Вавилона Єгипетського (VI). Прп. Мефодія, ігумена Пешноського (1392). Сщмч. Петра пресвітера (1918). Сщмч. Іоанникія, митр. Чорногорсько-Приморського (1945) (Серб.). Знайдення мощей сщмч. Петра, архієп. Воронезького (1999).

Євангельські Читання

Рим., 82 зач., ІІ, 14-29. Мф., 14 зач., V, 33-41.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“А Я говорю вам: не протився злому”; інакше віддай себе на жертву норовливості та злобі людській. Але так і жити не можна? Не турбуйся. Хто заповідь цю дав, той же є і Промислитель і Піклувальник наш. Коли з повною вірою, від усієї душі побажаєш так жити, щоб не противитися ніякому злу, то Господь сам влаштує для тебе образ життя, не тільки стерпний, але й щасливий.

 

До того ж, на ділі буває так, що спротив більше дратує противника та спонукає його винаходити нові неприємності, а поступ обеззброює його та смиряє. Від того буває, що перетерпи тільки перші натиски злоби, – люди зжаляться та залишать тебе у спокою. А спротив і помста розпалює злобу, яка від одного лиця переходить у сім’ю, а потім із покоління у покоління.

Вас може зацікавити

22 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Студенти ВДС помолились за тих, хто страждає від пияцтва

Редактор Головний