19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Календар

1 березня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця м’ясопусна. Глас 5.

Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Памфіла пресвітера, Валента диякона, ПавлаПорфиріяСелевкіяФеодула, ІуліанаСамуїла, ІлліДаниїла, Ієремії, Ісаії (307-309). Свт. Макарія митр. Московського і Коломенського (1926).

Мчч. Персидських в Мартирополі (IV). Прп. Маруфа, єп. Месопотамського (422).

Євангельські Читання

1 Ин., 71 зач., II, 18 – III, 10. Мк., 49 зач., XI, 1-11.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

ВЧОРА ПРИТЧА ПРО БЛУДНОГО ЗАПРОШУВАЛА НАС ПОВЕРНУТИСЯ ВІД БЕЗПУТНОСТІ НА ДОБРИЙ ШЛЯХ. НИНІ СВ. АПОСТОЛ ІОАНН НАДИХАЄ НАС ДО ТОГО Ж, ПЕРЕКОНУЮЧИ, ЩО ЯКЩО ЗРОБИМО ЦЕ, ТО, КОЛИ ЯВИТЬСЯ ГОСПОДЬ, БУДЕМО ПОДІБНІ ЙОМУ. ЩО МОЖЕ ЗРІВНЯТИСЯ З ТАКОЮ СПРАВОЮ?

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

МОЖУ ПРИПУСТИТИ, ЩО ЧУЮЧИ ЦЕ, ТИ НАДИХАЄШСЯ БАЖАННЯМ І СОБІ ДОСЯГНУТИ ЙОГО. ДОБРА ТА НАЙБІЛЬШ БЛАГОПОТРІБНА СПРАВА! НЕ ВІДКЛАДАЙ ЖЕ ВЗЯТИСЯ І ЗА ТЕ, ЧЕРЕЗ ЩО ЦЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ. ЧИТАЙ ДАЛІ: “ВСЯКИЙ, ХТО МАЄ ЦЮ НАДІЮ НА НЬОГО, ОЧИЩУЄ СЕБЕ, ОСКІЛЬКИ ВІН ЧИСТИЙ”.

 

ЧИ Є У ТЕБЕ ЩОСЬ, ЩО НАЛЕЖИТЬ ОЧИСТИТИ? ЗВИЧАЙНО, ЩО ЗНАЙДЕТЬСЯ НЕ МАЛЕ ЩОСЬ. СПІШИ Ж: БО ТУДИ, ДЕ ГОСПОДЬ, НІЩО НЕ ВВІЙДЕ НЕЧИСТЕ. АЛЕ І НЕ ЖАХАЙСЯ ТРУДНОСТІ СПРАВИ. САМ ЖЕ ГОСПОДЬ І ПОМІЧНИК ТОБІ БУДЕ У ВСЬОМУ. ЗАБАЖАЙ ЦЬОГО ВСІМА СИЛАМИ І ДО ГОСПОДА ЗВЕРНИСЯ ЗА ЙОГО ДОПОМОГОЮ.

 

ДО ТВОЇХ ЗУСИЛЬ ПРИЙДЕ ЙОГО БЛАГОДАТНА СИЛА, І СПРАВА ПІДЕ ЛЕГКО ТА УСПІШНО. ЯК НЕМАЄ ГРІХА, ЩО ПЕРЕМАГАЄ МИЛОСЕРДЯ БОЖЕ, ТАК І НЕМАЄ НІЯКОЇ НЕЧИСТОТИ МОРАЛЬНОЇ, ЯКА БИ ВИСТОЯЛА ПРОТИ БЛАГОДАТНОЇ СИЛИ, ЩО ЇЇ З’ЇДАЄ. БУДЬ ТІЛЬКИ З ТВОГО БОКУ НЕХОТІННЯ ЦІЄЇ НЕЧИСТОТИ, ПОСИЛЬНЕ ЗУСИЛЛЯ ДО ВІДТОРГНЕННЯ ЇЇ ТА ЗВЕРНЕННЯ З ВІРОЮ ДО ГОСПОДА.

Вас може зацікавити

19 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

6 січня 2023 року – православний календар

Редактор Головний

13 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний