Понеділок, 6 Грудень, 2021
Волинська єпархія Новини Фото

З нагоди 430-річчя храму у селі Качин архієпископ Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію. ФОТО

31 жовтня 2019 року, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію з нагоди 430-літнього ювілею освячення Свято-Успенського храму села Качин Личинівського благочиння.

У день свята архіпастирю співслужили благочинний Личинівського округу протоієрей Андрій Даукуліс, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель місцевого храму протоієрей Георгій Матич та клірики Волинської єпархії.

На Малому вході архієпископ Нафанаїл відзначив високою церковною нагородою настоятеля місцевого храму протоієрея Георгія Матича – хрестом з прикрасами.

Під час Літургії було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

По закінченні богослужіння та Хресного ходу архіпастир висадив символічне пам’ятне дерево на церковному подвір’ї у день святкування ювілею та нагородив активних прихожан благословенними грамотами.

Владика Нафанаїл привітав настоятеля, духовенство, прихожан та гостей з ювілеєм освячення храму та наголосив: «…що древній храм – це, як старечий батько, який завжди чекає своїх діточок, щоб зберегти їх у своєму лоні від різних спокус й небезпек. А ми, в свою чергу, як вірні й слухняні християнські діти маємо захищати Церкву Матір та древній храм, зберігаючи їхню чистоту й наповнюватись мудрістю віри минулих поколінь, які переступали поріг цього древнього, намоленого храму».

У свою чергу, настоятель храму протоієрей Георгій висловив подяку архіпастирю, духовенству, прихожанам й гостям свята за спільну молитву й високі церковні нагороди та попрохав владики архіпастирського благословення й надалі зберігати чистоту Православної віри і наповнювати древній храм живою молитвою й добрими справами.

По закінченні урочистостей архіпастир разом з духовенством звершили заупокійну літію біля пам’ятної дошки загиблого воїна АТО(ООС) Павляшика Миколи Анатолійовича та ще раз піднесли молитву за мир в Україні.

Вас може зацікавити

Напередодні дня пам’яті Казанської ікони Богородиці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

З нагоди престольного свята у Старосільському жіночому монастирі єпископ Афанасій очолив святкові богослужіння

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл привітав настоятеля кафедрального собору з 30-річним ювілеєм священницької хіротонії. ФОТО

Редактор Головний