Понеділок, 6 Грудень, 2021
Відео Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята у луцькому храмі на честь прав. Іоанна Кронштадтського

2 січня 2021 року, у день престольного свята луцького храму на честь святого праведного Іоанна Кронштадтського (район Теремно) відбулось святкове соборне богослужіння. Очолив святкування з цієї нагоди вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Його Преосвященству цього дня співслужили настоятель храму та секретар Волинської єпархії прот. Миколай Бондарук, прот. Петро Муляр, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, благочинний Ківерцівської округи прот. Олександр Кондратюк, прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської прот. Володимир Яцишин, голова Просвітницького відділу єпархії прот. Валентин Марчук та клірики Волинської єпархії.

Під час богослужіння священнослужителі разом з прихожанами піднесли посилену молитву за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Опісля богослужіння владика Афанасій звернувся до вірян зі словом проповіді, у якій згадав подвиг святого праведного Іоанна Кронштадтського та привітав з престольним святом настоятеля і прихожан храму.

Свєю чергою, отець Миколай подякував Архіпастирю, собору духовенства, гостям свята та прихожанам за спільну молитву і побажав усім присутнім молитовного покровительства від святого праведного Іоанна Кронштадтського.

Вас може зацікавити

Визнаю тільки Православну Церкву в Україні, яку очолює Митрополит Онуфрій, – Єрусалимський Патріарх Феофіл ІІІ

Редактор Головний

Розклад богослужінь та освячення води на Богоявлення у храмах Луцька

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл прочитав другу частину Великого канону у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний