23.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив молитву за загиблими у Другій світовій війні

9 травня, день святкування Перемоги над нацизмом. У зв’язку з тим що цей день цьогоріч співпав з провідною неділею, соборну молитву духовенства та вірян у м.Луцьку було перенесено на 11 травня 2021 року.

Тож сьогодні, вікарний архієрей єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив заупокійну молитву за спочилими в роки Другої світової війни на меморіалі Вічної Слави.

Разом з Його Преосвященством молилися духовенство Луцького кафедрального та центрального благочинь, студенти Волинської Духовної Семінарії та православні віруючі міста Луцька.

Звертаючись до присутніх, архіпастир закликав завжди молитись за спокій душ загиблих захисників Вітчизни, наголошуючи, що Вічна пам’ять про спочилих ветеранів завжди має бути у наших серцях.

Нагадаємо, що 9 травня 2021 року, опісля Літургії у Кафедральному соборі архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив заупокійне богослужіння Пасхальним чином з поминанням наших рідних та близьких загиблих в роки Другої світової війни.

Також, 9 травня 2021 року, єпископ Афанасій вікарний архієрей Волинської єпархії, звершив панахиду за загиблими воїнами в Другій Світовій Війні у м. Камені-Каширському.

Вас може зацікавити

За фактом переоформлення приватним нотаріусом Куртою Наталією права власності на церковний будинок, у якому проживає священник Володимир Мелесь з неповнолітніми дітьми, суд зобов’язав внести відомості у ЄРДР

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята нижнього Свято-Андріївського храму кафедрального собору. ФОТО

Редактор Головний

Архієп. Нафанаїл очолив святкування на честь первомуч. Стефана в Усичах

Редактор Головний