23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив молитву за загиблими у Другій світовій війні

9 травня, день святкування Перемоги над нацизмом. У зв’язку з тим що цей день цьогоріч співпав з провідною неділею, соборну молитву духовенства та вірян у м.Луцьку було перенесено на 11 травня 2021 року.

Тож сьогодні, вікарний архієрей єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив заупокійну молитву за спочилими в роки Другої світової війни на меморіалі Вічної Слави.

Разом з Його Преосвященством молилися духовенство Луцького кафедрального та центрального благочинь, студенти Волинської Духовної Семінарії та православні віруючі міста Луцька.

Звертаючись до присутніх, архіпастир закликав завжди молитись за спокій душ загиблих захисників Вітчизни, наголошуючи, що Вічна пам’ять про спочилих ветеранів завжди має бути у наших серцях.

Нагадаємо, що 9 травня 2021 року, опісля Літургії у Кафедральному соборі архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив заупокійне богослужіння Пасхальним чином з поминанням наших рідних та близьких загиблих в роки Другої світової війни.

Також, 9 травня 2021 року, єпископ Афанасій вікарний архієрей Волинської єпархії, звершив панахиду за загиблими воїнами в Другій Світовій Війні у м. Камені-Каширському.

Вас може зацікавити

Обрали вікарного єпископа Волинської єпархії УПЦ

Редактор Головний

У день пам’яті Іоанна Милостивого єпископ Афанасій звершив закладку каменю у с. Боровичі

Редактор Головний

Предстоятель УПЦ пояснив, яка молитва є найсильнішою

Редактор Головний