-1.7 C
Lutsk
Субота, 4 Лютий, 2023
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив богослужіння з нагоди чергового випуску у ВДС

22 червня 2021 року, у храмі Волинської духовної семінарії на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, вікарій Волинської єпархії та викладач ВДС єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив богослужіня з нагоди чергового випуску у ВДС.

Його Преосвященству співслужили ректор ВДС, архімандрит Євменій (Михалевський), викладачі семінарії та випускники  у священицькому сані.

Саме з літургії розпочалось свято випуску та вручення дипломів вихованцям Волинської семінарії. Адже служба Божа – є найбільшою подякою за будь-які благі моменти нашого життя. А чотирирічне навчання у духовній школі є нічим іншим, як пізнанням тієї життєвої дороги, яка буде вести випускників до пізнання Бога, до спасіння та до вмілого захисту й розвитку Церкви Христової.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні, за єдність світового православ’я та подячна молитва за навчальний період у стінах Волинської духовної семінарії.

По закінченні літургії був відслужений подячний молебень, після якого архіпастир звернувся до випускників зі словом проповіді, у якій привітав вихованців ВДС із закінченням духовної школи та наголосив, що зараз важкий час випробувань припав на плечі тих, хто хоче нести істинне повчання про Христову Церкву. Тому треба набиратись духовних сил та просити у Господа терпіння, сили віри й любові для того, щоб бути достойним пастирем Церкви Христової.

До вітань долучились ректор та викладачі Волинської духовної семінарії, які бажали випускникам завжди надіятись на милосердя та допомогу від Господа, розуміючи, якщо з людиною буде Бог, то її у житті ніщо не зможе здолати та відвернути від правильної дороги, яка веде до духовного спасіння.

Отримавши дипломи, випускники семінарії та регентських курсів висловили подяку єпископу Афанасію, колективу викладачів ВДС, батькам та усім присутнім за молитву, любов та зерна духовної науки, які обов’язково проростуть у світлих душах вихованців духовної школи.

 

Вас може зацікавити

У Луцьку помолилися за спокій душ загиблих байкерів. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Розпорядження архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла для кліриків єпархії

Редактор Головний

Викладачі ВДС помолились за упокій новопреставленого митрополита Варфоломія – першого ректора відродженої семінарії

Редактор Головний