26.7 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Випускникам Волинської духовної семінарії вручили дипломи. ФОТО

У середу, 24 червня, свято випуску та вручення дипломів цьогорічним випускникам Волинської духовної семінарії розпочалося з подячого молебню, який очолив ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський).

Йому співслужили класний керівник випускного курсу ВДС протоієрей Іоанн Нідзєльський, а також голова Просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Під час молебню були присутні викладачі семінарії, випускники та їхні родичі.

Присутні піднесли посилену молитву за подолання коронавірусної інфекції, за мир в Україні, а також подячну молитву за чотирирічний навчальний період у Волинській духовній семінарії.

“Перше за все, дорогі наші випускники, хочу побажати усім вам, щоби ви у своєму житті були світочами для світу. Ті безцінні знання, які ви отримали, навчаючись у Волинській духовній семінарії богословським наукам і збагачуючи себе духовним досвідом, є великим скарбом, що дарував вам Господь. І саме цей скарб, як майбутні пастирі церкви, ви повинні примножувати і в жодному разі не закопувати у землю, як це зробив усім відомий євангельський персонаж. Тому, завершивши навчання у духовній школі, ви повинні бути активними членами нашої Церкви, пам’ятаючи, що своєю проповіддю і своїм життям ви можете примножити свої знання і духовні скарби”, – привітав випускників ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій.

Отримавши дипломи, випускники семінарії висловили подяку отцю ректору, класному наставнику і колективу викладачів ВДС, батькам й усім присутнім за молитву, любов та здобуту духовну науку.

За матеріалами сайту ВДС 

Вас може зацікавити

Віряни УПЦ Волині передали близько 15 тонн гуманітарної допомоги Святогірській Лаврі

Редактор Головний

З нагоди престольного свята архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію у Чарторийському монастирі. ФОТО

Редактор Головний

Вихованці недільної школи “НІКА” здійснили паломництво до Зимненського монастиря. ФОТО

Редактор Головний