9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Випускникам Волинської духовної семінарії вручили дипломи. ФОТО

У середу, 24 червня, свято випуску та вручення дипломів цьогорічним випускникам Волинської духовної семінарії розпочалося з подячого молебню, який очолив ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський).

Йому співслужили класний керівник випускного курсу ВДС протоієрей Іоанн Нідзєльський, а також голова Просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Під час молебню були присутні викладачі семінарії, випускники та їхні родичі.

Присутні піднесли посилену молитву за подолання коронавірусної інфекції, за мир в Україні, а також подячну молитву за чотирирічний навчальний період у Волинській духовній семінарії.

“Перше за все, дорогі наші випускники, хочу побажати усім вам, щоби ви у своєму житті були світочами для світу. Ті безцінні знання, які ви отримали, навчаючись у Волинській духовній семінарії богословським наукам і збагачуючи себе духовним досвідом, є великим скарбом, що дарував вам Господь. І саме цей скарб, як майбутні пастирі церкви, ви повинні примножувати і в жодному разі не закопувати у землю, як це зробив усім відомий євангельський персонаж. Тому, завершивши навчання у духовній школі, ви повинні бути активними членами нашої Церкви, пам’ятаючи, що своєю проповіддю і своїм життям ви можете примножити свої знання і духовні скарби”, – привітав випускників ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій.

Отримавши дипломи, випускники семінарії висловили подяку отцю ректору, класному наставнику і колективу викладачів ВДС, батькам й усім присутнім за молитву, любов та здобуту духовну науку.

За матеріалами сайту ВДС 

Вас може зацікавити

У неділю Антипасхи єпископ Афанасій звершив Літургію в Свято-Іллінському храмі м. Камінь-Каширський

Редактор Головний

Духовенство Цуманського благочиння у 40-ий день після смерті помолилося за нов. воїна Андрія – сина клірика єпархії

Редактор Головний

Волинська єпархія передала майже 150 тисяч гривень допомоги для товариства незрячих

Редактор Головний