22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Волинська єпархія Новини

У неділю сиропусну архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі

14 березня 2021 року, в останній недільний день перед початком Великого посту, коли згадується вигнання Адама з Раю, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію у кафедральному храмі Всіх Святих землі Волинської.

Високопреосвященнішому владиці співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви, а також були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці Літургії владика Нафанаїл звернувся до пастви зі словом проповіді та привітав вірян з недільним днем.

Сьогоднішня неділя в Церковному календарі називається  Сиропусною, адже сьогодні востаннє можна вживати молочні продукти, а завтра розпочинається Великий піст, який духовно готує нас до Світлого Христового Воскресіння.

Цього дня в церквах на літургії читається Євангеліє з Нагірної Проповіді, де йдеться про прощення образ ближнім, без чого ми не можемо отримати прощення гріхів від Отця Небесного (Мф. 6:14-15).

Вас може зацікавити

Звернення Священного Синоду УПЦ від 25 вересня 2023 року

Редактор Головний

ЧОМУ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНО НІЧОГО ДОВОДИТИ

Редактор Головний

Предстоятель УПЦ пояснив, які дари можемо принести новонародженому Христу

Редактор Головний